reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Słuchajcie może jeszcze z tydzień-dwa poczekamy czy ktoś nowy do nas nie dołączy i założymy sobie tajna grupę na fb? Z dziewczynami z poprzedniej ciąży tak zrobiłyśmy i do dziś jesteśmy bardzo zżyte (a nasze dzieci już skończyły 5 lat!). Nawet widziałyśmy się, mimo, ze jesteśmy z całej Polski. :)
 
reklama
Słuchajcie może jeszcze z tydzień-dwa poczekamy czy ktoś nowy do nas nie dołączy i założymy sobie tajna grupę na fb? Z dziewczynami z poprzedniej ciąży tak zrobiłyśmy i do dziś jesteśmy bardzo zżyte (a nasze dzieci już skończyły 5 lat!). Nawet widziałyśmy się, mimo, ze jesteśmy z całej Polski. :)
Szczerze to FB lepsze dla mnie bo tam jestem prawie non stop
 
Słuchajcie może jeszcze z tydzień-dwa poczekamy czy ktoś nowy do nas nie dołączy i założymy sobie tajna grupę na fb? Z dziewczynami z poprzedniej ciąży tak zrobiłyśmy i do dziś jesteśmy bardzo zżyte (a nasze dzieci już skończyły 5 lat!). Nawet widziałyśmy się, mimo, ze jesteśmy z całej Polski. :)
Jakaś tam grupa na fejsie już jest :p
 
Dziewczyny a czy któraś z was Zna dobrze przepisy prawa pracy i wie jak teraz wyglada „ochrona” kobiet w ciąży przy umówię o prace? Mam na myśli maksymalna ilość godzin przed komputerem. Czy są to 4h czy coś uległo zmianie?
 
Super pomysł :)
Słuchajcie może jeszcze z tydzień-dwa poczekamy czy ktoś nowy do nas nie dołączy i założymy sobie tajna grupę na fb? Z dziewczynami z poprzedniej ciąży tak zrobiłyśmy i do dziś jesteśmy bardzo zżyte (a nasze dzieci już skończyły 5 lat!). Nawet widziałyśmy się, mimo, ze jesteśmy z całej Polski. :)
 
Dziewczyny a czy któraś z was Zna dobrze przepisy prawa pracy i wie jak teraz wyglada „ochrona” kobiet w ciąży przy umówię o prace? Mam na myśli maksymalna ilość godzin przed komputerem. Czy są to 4h czy coś uległo zmianie?

Przepisy się zmieniły, już nie ma takiego ograniczenia.
A grupa na FB tez juz jest, a nawet dwie ;)
 
A jakby was z wagą? Ja mam 73 przy wzroście 161 :( długi czas miałam 70 . Z bliźniaczkami dobilam do 100 ale tak się zawzięłam że zrzuciłam 35 z Chodakowską ..i super się czułam ważąc 65kg a tu znów zaczynam ciążę z identyczna wagą ..
Ja wagi jeszcze nie znam ,pewnie dużo.. ,a mam 178 cm wzrostu.
Będę wiedzieć 6 czerwca na wizycie.
Słuchajcie może jeszcze z tydzień-dwa poczekamy czy ktoś nowy do nas nie dołączy i założymy sobie tajna grupę na fb? Z dziewczynami z poprzedniej ciąży tak zrobiłyśmy i do dziś jesteśmy bardzo zżyte (a nasze dzieci już skończyły 5 lat!). Nawet widziałyśmy się, mimo, ze jesteśmy z całej Polski. :)
Jestem za :)
Jakaś tam grupa na fejsie już jest :p
tego to nie wiedziałam.. hmm..
 
reklama
Do góry