reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
A co do jedzonka? Co Wasze Robaczki dobrego zajadają? Bo ja nie mam pomysłu,bardziej się chyba obawiam dać jej coś innego.. Co na obiad, na podwieczorek?? Chce zejść ze słoiczków ale jakoś nie mogę 😤😤😟
 
A co do jedzonka? Co Wasze Robaczki dobrego zajadają? Bo ja nie mam pomysłu,bardziej się chyba obawiam dać jej coś innego.. Co na obiad, na podwieczorek?? Chce zejść ze słoiczków ale jakoś nie mogę 😤😤😟
Ja stopniowo schodzę.. Mieszam sloiczek z moim robionym. Narobiłam ostatnio obiadków na mroziłam, dynie ugotowałam i też zamroziłam. Bd na dodawanie do zupek. 😉Mój po chorobie odzyskał apetyt wcinał ale znowu coś od wczoraj się psuje ach już nie mam siły na to wszystko. Marudzi płacze te ząbki chyba strasznie go męczą bo odkąd zaczala tak konkretnie wyżynac się ta dwójka to właśnie apetyt opadł.
Mam nadzieję że to chwilowe
 
reklama
Ja stopniowo schodzę.. Mieszam sloiczek z moim robionym. Narobiłam ostatnio obiadków na mroziłam, dynie ugotowałam i też zamroziłam. Bd na dodawanie do zupek. 😉Mój po chorobie odzyskał apetyt wcinał ale znowu coś od wczoraj się psuje ach już nie mam siły na to wszystko. Marudzi płacze te ząbki chyba strasznie go męczą bo odkąd zaczala tak konkretnie wyżynac się ta dwójka to właśnie apetyt opadł.
Mam nadzieję że to chwilowe
Swoje tzn?? Jak mrozisz?? U nas ze swoich to : rosół z makaronem, pomidorówka z ryżem i pulpecikami, krupnik a i ziemniak,cukinią,marchew oraz pietruszka z brokułami( wszystko razem) i brak pomysłów. Oczywiście nie doprawione ale chyba już zacznę te zupy doprawiac
 
Do góry