reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Mam termin na 12 stycznia. Od tygodnia odchodzi mi biały czop śluzowy. U któreś z Was jest podobnie?
Ja mam wrażenie, że mi już odszedł dawno i mam bardzo dużo wydzieliny. To moja pierwsza ciąża i szczerze mówiąc nie do końca wiem czy mam rację 🤷🏼‍♀️ Termin na 04/01, ale czuje, że dzień porodu zbliża się wielkimi krokami. Oby mnie intuicja nie zmyliła.
 
A masz jeszcze jakies dolegliwosci? Np. Skurcze? Ja w piatek strasznie wymiotowałam, a dzis mam biegunkę... Nie wiem czy to zatrucie, wirus, czy organizm sie oczyszcza. U mnie druga ciąża, ale doświadczenia nie mam, bo pierwsza szybko poronilam.
Ja mam wrażenie, że mi już odszedł dawno i mam bardzo dużo wydzieliny. To moja pierwsza ciąża i szczerze mówiąc nie do końca wiem czy mam rację [emoji2372] Termin na 04/01, ale czuje, że dzień porodu zbliża się wielkimi krokami. Oby mnie intuicja nie zmyliła.
 
A masz jeszcze jakies dolegliwosci? Np. Skurcze? Ja w piatek strasznie wymiotowałam, a dzis mam biegunkę... Nie wiem czy to zatrucie, wirus, czy organizm sie oczyszcza. U mnie druga ciąża, ale doświadczenia nie mam, bo pierwsza szybko poronilam.
Mam bardzo nieregularne skurcze od kilku dni, miewam bóle pleców. Biegunkę przerabiałam na początku tygodnia, ale się uspokoiło i bywa mi niedobrze. Myślę, że organizm mocno się przygotowuje. Dziś postanowiłam leżeć cały dzień do góry brzuchem, bo wczoraj miałam bardzo intensywny dzień i jutro czeka mnie podobny. Póki daję radę chodzić, nie umiem przystopować ze sprzątaniem czy sporą ilością chodzenia.
 
Hej dziewczyny! Jestem już prawie w 39 tyg i dopadło mnie przeziębienie :( w piątek przed pójściem spać już wiedziałam że coś się zaczyna bo bardzo bolała mnie głowa i czułam się fatalnie. A w nocy już zapchany nos. Od wczoraj rana jak tylko wstałam lecze się domowymi sposobami: mleko z miodem i czosnkiem, inhalacje nad miską, gorące herbaty, woda morska do nosa, przeważnie leżę w łóżku i odpoczywam. Martwię się czy takie przeziebienie ma jakiś wpływ na dzidziusia? Co polecacie na przeziębienie w ciazy? Nie wiem czy iść jutro do rodzinnego lekarza. Nie jest to jakieś silne przeziebienie. Nie mam gorączki ani kaszlu. Katar też nie jest wodnisty, lejący. Ale jest i się martwię
 
Hej dziewczyny! Jestem już prawie w 39 tyg i dopadło mnie przeziębienie :( w piątek przed pójściem spać już wiedziałam że coś się zaczyna bo bardzo bolała mnie głowa i czułam się fatalnie. A w nocy już zapchany nos. Od wczoraj rana jak tylko wstałam lecze się domowymi sposobami: mleko z miodem i czosnkiem, inhalacje nad miską, gorące herbaty, woda morska do nosa, przeważnie leżę w łóżku i odpoczywam. Martwię się czy takie przeziebienie ma jakiś wpływ na dzidziusia? Co polecacie na przeziębienie w ciazy? Nie wiem czy iść jutro do rodzinnego lekarza. Nie jest to jakieś silne przeziebienie. Nie mam gorączki ani kaszlu. Katar też nie jest wodnisty, lejący. Ale jest i się martwię
Byłam przeziębiona około 2 tygodnie temu. Zaczęło się od bólu gardła, rano obudziłam się z mocnym katarem i jeszcze gorszym bólem gardła. Na noc wzięłam paracetamol (łącznie przez całe przeziębienie wzięłam 3 tabletki) na ból gardła kilka razy użyłam tantum verde w sprayu i jak objawy odpuściły na tyle, że mogłam normalnie funkcjonować, odpuściłam tabletki i spray. Katar przeszedł jakoś po tygodniu. Nie byłam z tym u lekarza i nie wiem czy takie przeziębienie może mieć i jaki ma wpływ na dziecko.
 
Hej dziewczyny! Jestem już prawie w 39 tyg i dopadło mnie przeziębienie :( w piątek przed pójściem spać już wiedziałam że coś się zaczyna bo bardzo bolała mnie głowa i czułam się fatalnie. A w nocy już zapchany nos. Od wczoraj rana jak tylko wstałam lecze się domowymi sposobami: mleko z miodem i czosnkiem, inhalacje nad miską, gorące herbaty, woda morska do nosa, przeważnie leżę w łóżku i odpoczywam. Martwię się czy takie przeziebienie ma jakiś wpływ na dzidziusia? Co polecacie na przeziębienie w ciazy? Nie wiem czy iść jutro do rodzinnego lekarza. Nie jest to jakieś silne przeziebienie. Nie mam gorączki ani kaszlu. Katar też nie jest wodnisty, lejący. Ale jest i się martwię
Ja już dwa razy domowymi sposobami wyleczyłam przeziębienie, ostatnio tydzień temu. Trwa to dłużej niż leczone gripexem itd ale grunt że na dzień dzisiejszy tylko delikatny katar mi został. Ostatnim razem bolała mnie głowa, jeden wieczór też czułam zatoki, miałam katar wodnisty, raz mi krew z nosa szła do tego bolące gardło.
Byłam w aptece zapytać czy coś mi polecą chociaż jakis rutinoscorbin to zaproponowała mi tylko jedne tabletki do ssania.

A leczyłam się vit c 1000 + wapno krystaliczne 2x/ dzień, czosnek do porannych kanapek, zrobiłam syrop cebula, cytryna, czosnek itp ze strony pana tabletki, herbata z miodem, goździkami i cytryną, letnia woda z cytryną i miodem, ssałam halls strong i smarowałam się vicksem
 
reklama
Ja już dwa razy domowymi sposobami wyleczyłam przeziębienie, ostatnio tydzień temu. Trwa to dłużej niż leczone gripexem itd ale grunt że na dzień dzisiejszy tylko delikatny katar mi został. Ostatnim razem bolała mnie głowa, jeden wieczór też czułam zatoki, miałam katar wodnisty, raz mi krew z nosa szła do tego bolące gardło.
Byłam w aptece zapytać czy coś mi polecą chociaż jakis rutinoscorbin to zaproponowała mi tylko jedne tabletki do ssania.

A leczyłam się vit c 1000 + wapno krystaliczne 2x/ dzień, czosnek do porannych kanapek, zrobiłam syrop cebula, cytryna, czosnek itp ze strony pana tabletki, herbata z miodem, goździkami i cytryną, letnia woda z cytryną i miodem, ssałam halls strong i smarowałam się vicksem
Dziękuję za odpowiedź. Termin mam na 2 stycznia. Całą ciążę bez żadnego przeziębienia ani nic. Na koniec się trafiło. Na moim miejscu dzwonilabys do swojego ginekologa o porade? Na szczęście nie idzie to w złą stronę, nie rozwija się na gorsze
 
Do góry