reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja codziennie od 11 do 22 jestem sama w domu z 6 miesięcznym psem. Mąż kucharz wiec plus taki, ze nie muszę stać w garach przed świetami. Nerwy lekkie są, ale dużo odpoczywam, trochę zabawy z psem. Nazywam ją moim psem wsparcia emocjonalnego i ogarnia mnie smutek, że nie mogę jej zabrać do szpitala. Jak mam gorszy dzień to leży przy mnie i śpi aż ja nie wstanę. Dorzucam zdjęcia mojego wsparcia.
A jeśli pobyt u rodziców Ci pomaga, to siedź tam tak długo aż Cię nie wyrzucą 😄


A to mój opiekun i wsparcie :)
20191217_134447.jpg
 
Czy @Eda Helena urodzila już? Albo jak się czujesz dziewczyno? Tez liczyłas na porod przed świetami dlatego pytam 😊 Musimy dokarmiać butelka albo raczej chcemy bo Malutka spadła z wagi 300 gram wiec ledwo co się mieścimy w 10%
Tak :) razem z Tobą już trzy się "sypnęły" z terminem na 01.01. Eda raz na jakiś czas się pojawia to pewnie Ci odpisze :)
 
Czy @Eda Helena urodzila już? Albo jak się czujesz dziewczyno? Tez liczyłas na porod przed świetami dlatego pytam 😊 Musimy dokarmiać butelka albo raczej chcemy bo Malutka spadła z wagi 300 gram wiec ledwo co się mieścimy w 10%
Eda juz wyszla ze szpitala z dzieciatkiem :) a ja chyba tez wyjde po weejebdzie... wody sie podniosly :)
 
reklama
Do góry