reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja dużo się interesowałam od zawsze fizjologią porodu, bo...chciałam być położną ;) wiem, że mam dużą wiedzę w tym względzie, porodu się nie boję, bólu też nie, jedyne czego się obawiam, to że zacznie się w grudniu :p a tak serio, to jedynie komplikacji okołoporodowych. Ale to tylko w głębi serca się obawiam, nie rozmyślam, nie biczuję się że coś mogłam, czegoś nie powinnam bo byłoby lepiej.
Na szkołę rodzenia większe parcie ma przyszły tata, bo jak sam mówi „Ty to ogarniasz a ja nie wiem co nas tam czeka”. Fakt jest taki, że nikt nie wie, także postaram się jakoś mu na spokojnie poopowiadać co się może dziać, z czym ma się liczyć. Ale damy rade, jesteśmy pozytywnie nastawieni :)
Ja pierdziu, jakby nie patrzeć, to za miesiąc może już być pooooo :O :p
 
reklama
reklama
Pocieszyłyście mnie ;)
@Natalia2075 nawet nie wiedziałam że tak można, wiedziałam że parę dziewczyn z forum ma położne ale wszystko prywatnie i to za sporą sumę
Ja też dowiedziałam się dosyć późno, około 30 tyg, a z tego, co wyczytałam z opieki położnej można już korzystać po 20tyg. Położna środowiskowa jest na NFZ dlatego jej wizyty są darmowe. Ona ma podpisaną umowę z różnymi placówkami i szpitalami. Ale nie będę chciała żeby była ze mną przy porodzie. Nie czuję z nią takiej więzi żeby zastąpić męża jej obecnością. Plusem jest to, że to ona ściąga ewentualne szwy, waży raz w tygodniu dziecko, pomaga w laktacji jeśli są problemy (jeśli się na tym zna, ma szkolenia itp). Jestem zadowolona z takiego wyboru.
 
Do góry