reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Tak mam. Zrezygnowałam ze szkoły rodzenia ze względu na pracę męża. Póki co jestem zadowolona, położna z polecenia, bardzo konkretna kobieta i przy tym sympatyczna. Zapewne przed porodem zobaczę się z nią jeszcze ze 2 razy i potem kilka razy po urodzeniu dziecka. Już proponowała, że może nam pomóc w pierwszej kąpieli gdybyśmy czuli taką potrzebę. Przy okazji jest doradcą laktacyjnym.
A ok, tak się zdziwiłam bo wizyta po urodzeniu to standard. Fajnie że przed, pewnie da Ci jakieś wskazówki🙂
 
reklama
A ok, tak się zdziwiłam bo wizyta po urodzeniu to standard. Fajnie że przed, pewnie da Ci jakieś wskazówki🙂
Tak! Opowiada nam o porodówkach w szpitalach, które bierzemy pod uwagę, opisuje cały przebieg porodu, cały pobyt w szpitalu krok po kroku od przyjazdu na izbę przyjęć. Zapewne podobne tematy omawiane są na szkole rodzenia, ale jak masz położną to nie możesz chodzić do szkoły 🤷🏼‍♀️ Ja wolę takie kameralne spotkania sam na sam (lub z mężem). Przy okazji, co wizytę sprawdza tętno dziecka i jest to dużo fajniejsze przeżycie niż na kozetce u lekarza 😁
 
Ciekawe czy ktoras z nas urodzi w Wigilie? 🤔 😁

Ja osobiście bym nie chciała 😁 nie wyobrażam sobie świąt w szpitalu 😒
Ja bardzo chętnie przed wigilią :)
Chciałabym urodzić 19-20grudnia +3-5 dni w szpitalu to akurat bym była z synkiem w domu na święta.

Zajrzałam z ciekawości w karnety zdrowia moich dwóch synów. Z pierwszym byłam 5 dni (podali mu antybiotyk) a z drugim 4 doby.
 
Dziewczyny tak z ciekawości pytam ile spakowałyście pieluszek dla bobasków? Bo planowałam wziąść całą paczkę ale czy to sens ciągnąć
Na liście kliniki napisane by nie brać bo to w ich zakresie.
Wrzuciłam kilka tych pieluszek do walizki w razie co, a jakby było mało to nie mąż dowiezie to tylko 6 km.
 
@Eda Helena liczę na tą sama datę co Ty 😁 Zobaczymy czy którejś z nas się uda😁 w piątek mam wizytę, już niedługo😍 dziś i jutro ostatnie porządne sprzątanie domu, później tylko utrzymywanie czystości i poprawki. Pokój dla małej cały gotowy z wszystkimi dodatkami,później tylko założyć będzie trzeba prześcieradło, rożek wyjąc.
 
reklama
@Eda Helena liczę na tą sama datę co Ty 😁 Zobaczymy czy którejś z nas się uda😁 w piątek mam wizytę, już niedługo😍 dziś i jutro ostatnie porządne sprzątanie domu, później tylko utrzymywanie czystości i poprawki. Pokój dla małej cały gotowy z wszystkimi dodatkami,później tylko założyć będzie trzeba prześcieradło, rożek wyjąc.
Fajnie masz :)
 
Do góry