reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
No ja ze swoim bobasem też. To moje pierwsze dziecko. Chcę ich stadko, ale kto wie jak ulozy sie los. Juz nie maz sie wycofuje z trojki bo naogldal sie wiadomosci o szpitalnictwie, przedsiebiorstwach, edukacji, inflacji i stwierdzil, ze w tej krainie mlekiem i miodem plynacej nie ma co... Za śmieci bede miala podwyzke z 13 zl od os do 52 :D takie promocje! :D Obecnie ustały negocjacje na dwójce dzieci... Ale kto wie jak się życie dlalej potoczy. Dlatego chcę siebie dac temu chociaż pierwszemu i mam nadzieje, że nie jedynemu dziecku jak najwiecej siebie.
 
Najlepiej zapytać lekarza czy położnej czy to dobrze czy nie.
Aj w ogole wszystko drogie i tak to jest niby tyle pomocy dla rodzin ale co do czego dojdzie to nie mozna bo albo przekroczy dochód o pare gr ewentualnie nie bo nie.
 
reklama
Do góry