reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
@Balbinka30 a jak Twoje bialko? Ja mam w probce i dzm niecale 0.3 wiec jestem zadowolona :)
Powiem Ci że ostatnio codziennie mam taki aktywny dzień że nie miałabym jak tej zbiórki zrobić :( ciągle poza domem... Ale wiem że to ważne i postanowiłam sobie że w przyszłym tygodniu to ogarnę, pewnie będę Cię męczyć jeśli chodzi o kwestie techniczne ;)
 
Dziewczyny od kilku dni męczy mnie taki dziwny ból brzucha zlokalizowany w górnej części, bardziej pod piersiami i jest to taki piekący ból ale odczuwam to jakby na powierzchni a nie gdzieś głębiej, tak jakby ktoś mnie patrzył gorącą wodą, nie wiem jak to inaczej opisać... nie boli cały czas, głównie jak siedzę. Zastanawiam się czy po prostu skóra się w tym miejscu rozciąga i to boli czy może to objaw czegoś gorszego? Miała któraś podobnie?
 
Powiem Ci że ostatnio codziennie mam taki aktywny dzień że nie miałabym jak tej zbiórki zrobić :( ciągle poza domem... Ale wiem że to ważne i postanowiłam sobie że w przyszłym tygodniu to ogarnę, pewnie będę Cię męczyć jeśli chodzi o kwestie techniczne ;)
U mnie sie okazalo ze praktycznie sie pokrywa mam 0.28 w dzm i 0.27 w probce porannej. Tez tak zrob i bd wiedziec czy to sie laczy :)
 
Dziewczyny od kilku dni męczy mnie taki dziwny ból brzucha zlokalizowany w górnej części, bardziej pod piersiami i jest to taki piekący ból ale odczuwam to jakby na powierzchni a nie gdzieś głębiej, tak jakby ktoś mnie patrzył gorącą wodą, nie wiem jak to inaczej opisać... nie boli cały czas, głównie jak siedzę. Zastanawiam się czy po prostu skóra się w tym miejscu rozciąga i to boli czy może to objaw czegoś gorszego? Miała któraś podobnie?
Moja matka mówiła, że jak była ze mną w ciązy to miala pod żebrami nerwobóle bo ją tam kopałam :D
 
Dziewczyny od kilku dni męczy mnie taki dziwny ból brzucha zlokalizowany w górnej części, bardziej pod piersiami i jest to taki piekący ból ale odczuwam to jakby na powierzchni a nie gdzieś głębiej, tak jakby ktoś mnie patrzył gorącą wodą, nie wiem jak to inaczej opisać... nie boli cały czas, głównie jak siedzę. Zastanawiam się czy po prostu skóra się w tym miejscu rozciąga i to boli czy może to objaw czegoś gorszego? Miała któraś podobnie?
Tez tak mam tylko z prawej strony, tez bardziej czuje jak siedzę albo w nocy. Takie jakby kłucie i pieczenie, parzenie. Dziś pytałam położna o to, to powiedziała ze wszystko się rozciąga.
 
reklama
Do góry