reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja mieszkam 200 km od rodzinnego domu i strasznie mi tęskno :( mój K stara się bardzo i często mi strasznie przykro, że wygląda jakbym tego nie doceniała :( u mnie zawsze wszyscy w kupie pomimo własnych obowiązków itp każdy znajduje czas żeby się spotkać i pogadać. Ty czuje się bardzo samotnie. Teraz dodatkowo jak jestem w ciąży jeszcze bardziej mnie to dobija tym bardziej, że potrzebuje swojej mamy i wiem, że ona tez by chciała mi towarzyszyć. Najgorsze jest to jak się Bąbel urodzi to nie wiem od kiedy będę mogła z nim takie długie trasy robić
 
reklama
Właśnie dziewczyny w jakim rozmiarze kupujecie kombinezony? Bo tak się zastanawiam czy mała mi się w rozmiarze 62 nie utopi przy wyjściu ze szpitala a z drugiej strony ten 56 może na długo nie starczyć..
A drugie pytanie to czy was też boli kość ogonowa? Jedy każde przekręcenie się czy ukucnięcie po coś to jest masakra.. dłuższe siedzenie w jednej pozycji też odpada :/ czasem ledwo chodzę i mam ochotę ryczeć z bólu.. :/
Ja kupiłam 62 co prawda... Ale pod koniec ciąży zobaczymy na ile mała wymierza to najwyżej dokupie używany jakiś :) W rozmiarze 56
 
Ja mieszkam 200 km od rodzinnego domu i strasznie mi tęskno :( mój K stara się bardzo i często mi strasznie przykro, że wygląda jakbym tego nie doceniała :( u mnie zawsze wszyscy w kupie pomimo własnych obowiązków itp każdy znajduje czas żeby się spotkać i pogadać. Ty czuje się bardzo samotnie. Teraz dodatkowo jak jestem w ciąży jeszcze bardziej mnie to dobija tym bardziej, że potrzebuje swojej mamy i wiem, że ona tez by chciała mi towarzyszyć. Najgorsze jest to jak się Bąbel urodzi to nie wiem od kiedy będę mogła z nim takie długie trasy robić
My mamy 120 ale bardzo często sie widujemy. Mimo to zazdroszczę przyjaciółce która codziennie moze do mamy na kawkę wpaść bo w jednym mieście mieszkają

---23tc---
 
Mnie wieczorami boli posladek/biodro... :/ jak chce zmienić pozycję

Boże dziś cały dzień gnije w łóżku... W ogóle to powinnam tak leżeć cały czas.

A jak mamusie lezace ? Lezycie?
 
Ale skrobiecie dziś...ja stanęłam na pomidorówce i kopytkach , chyba dlatego że u mnie dziś na obiad ( młodszy tylko kopytka by jadł, starszy pomidorówe, więc jak spełniać życzenia to podwójne ).

Lake, śliczne mebelki.

Ja chcę zamówić serię Mia w Agata Meble, ale muszę czekać jeszcze z miesiąc, bo M dopiero w listopadzie ma czas ogarnąć pokój małej...mam nadzieję że szybko zleci ;)

Lovi, czaję się na ten śpiwór do wózka, czekam na relację i foty realne jak już do Ciebie dotrze ;)

I coś miałam, ale głowa mnie dziś boli, spać mi się chce, od kilku dni w nocy mam jakieś 2-3 godzinne przerwy w spaniu, a później w dzień ciśnienie 86 /52 :/
Na pewno dodam [emoji3]
Z rana złożyłam zamówienie, a po godzinie babeczka pisała, że wysłane. Szybko... może już jutro będzie [emoji3] fajnie byłoby.

Dziewczyny, a jakie wy kocyki kupujecie? Nic sensownego nie mogę znaleźć... A jak już znajdę to mam mieszane odczucia, że może za cienki.
 
Ale skrobiecie dziś...ja stanęłam na pomidorówce i kopytkach , chyba dlatego że u mnie dziś na obiad ( młodszy tylko kopytka by jadł, starszy pomidorówe, więc jak spełniać życzenia to podwójne ).

Lake, śliczne mebelki.

Ja chcę zamówić serię Mia w Agata Meble tzn też tylko 4 części ( szafa, komoda x2 i skrzynia),, ale muszę czekać jeszcze z miesiąc, bo M dopiero w listopadzie ma czas ogarnąć pokój małej...mam nadzieję że szybko zleci ;)

Lovi, czaję się na ten śpiwór do wózka, czekam na relację i foty realne jak już do Ciebie dotrze ;)

I coś miałam, ale głowa mnie dziś boli, spać mi się chce, od kilku dni w nocy mam jakieś 2-3 godzinne przerwy w spaniu, a później w dzień ciśnienie 86 /52 :/
W Agacie to do miesiąca się na odbiór mebli czeka
 
Ja mieszkam 200 km od rodzinnego domu i strasznie mi tęskno :( mój K stara się bardzo i często mi strasznie przykro, że wygląda jakbym tego nie doceniała :( u mnie zawsze wszyscy w kupie pomimo własnych obowiązków itp każdy znajduje czas żeby się spotkać i pogadać. Ty czuje się bardzo samotnie. Teraz dodatkowo jak jestem w ciąży jeszcze bardziej mnie to dobija tym bardziej, że potrzebuje swojej mamy i wiem, że ona tez by chciała mi towarzyszyć. Najgorsze jest to jak się Bąbel urodzi to nie wiem od kiedy będę mogła z nim takie długie trasy robić
Ja nie mam 200 km ale też tęsknię do domu rodzinnego bo tu mam tesciow ale to nie o samo.
 
reklama
Mnie wieczorami boli posladek/biodro... :/ jak chce zmienić pozycję

Boże dziś cały dzień gnije w łóżku... W ogóle to powinnam tak leżeć cały czas.

A jak mamusie lezace ? Lezycie?
Mnie boli wieczorem tak, że chodzić nie mogę właśnie prawa strona plus dół kręgosłupa
My mamy 120 ale bardzo często sie widujemy. Mimo to zazdroszczę przyjaciółce która codziennie moze do mamy na kawkę wpaść bo w jednym mieście mieszkają

---23tc---
Dokładnie, nawet głupie wyjście do niej na kawę czy pogadać
Teraz 2 dni leżałam w domu i póki K nie wróci jestem zdana na siebie, niby dorosła i samodzielna, ale ... :(
 
Do góry