reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Właśnie... macie wybrane jakieś łóżeczka? Ja się nie mogę zdecydować... [emoji3]
1505223470-aaaaaa.png
Ja ten "zestaw" chcę

---23tc---
 
reklama
W weekend nie miałam czasu, bo w sb byliśmy na urodzinach u chrześniaka a w nd organizowaliśmy 2latka mojej córki (które byłyby sierpniu, ale wtedy wszyscy w rozjazdach)

Powodzenia wizytującym
@dreamscometrue wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy

Odnośnie wieku to będę mieć 32 lata w listopadzie

Co do wyprawki to jeszcze nic nie zaczęłam szykować, mam po córce wózek baby design lupo comfort, a na później parasolkę inglesina trip, fotelik maxi cosi cabriofix bez bazy.
Wiemy ze kupimy łóżeczko chicco next to me i może szumisia.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
W hrabstwie Essex dokładnie. Niedaleko Colchester, Chelmsford i Whitam gdzie jest agencja pracy dla które pracowałam setki lat temu a w której Olly Murs był agentem jak jeszcze nie był sławny [emoji12][emoji23][emoji23]


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
O, super [emoji5]. To widzę, że już długo jestes w Anglii. Planujesz powrót do Polski?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie... macie wybrane jakieś łóżeczka? Ja się nie mogę zdecydować... [emoji3]

Nie mam, ale chciałabym takie z wyjmowanym ściankami, żeby później łóżko było, i z szufladami na dole.
Może znajdę. A na początek nie wiem czy czasem dostawki next to me chicco nie kupię.
Któraś z Was używała? Albo też kupuje?
 
Nie mam, ale chciałabym takie z wyjmowanym ściankami, żeby później łóżko było, i z szufladami na dole.
Może znajdę. A na początek nie wiem czy czasem dostawki next to me chicco nie kupię.
Któraś z Was używała? Albo też kupuje?
Ja kupuję, ale nie chicco tylko taką zwykłą, drewnianą [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurczę jeszcze jakbym miała ostatnio mało biegania ze sobą po lekarzach to młodsza z córek się "rozlozyla":-( .Udalo sie ze wizyte mamy jeszcze dzis u lekarza.Niestety zwykły katar u innych dla niej może okazać się tragiczny w skutkach.Pewnie czeka nas pobranie zawartości z płuc i czekanie na wyniki posiewu.Ehhhh kochana jesień: -(
Chyba jestem już zmęczona ostatnimi dniami a jeszcze sporo ciężkich dni przede mną z tego co widzę
 
Do góry