reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
No to dobrze, bo ja przy pco mam niestety tendencję do nadmiernego owłosienia
emoji20.png
więc już wystarczy mi to co mam do tej pory
emoji14.png


@Lovi bardzo ładny śpiworek
emoji4.png
będzie małej ciepło
emoji4.png


@dreams fajnie jakby się dało ten wątek przenieść na zamknięty, żeby nowego nie robić.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez mam PCO i znam ten ból a u mnie na brzuchu trochę ich przybyło ale są jasne wiec nie dramatyzuje.

Hej :)
Ja planowałam kupić taki ciepły puchowy śpiworek (bardzo podoba mi się ten szary z 5-10-15) i myślałam, że do tego ciepły kocyk wystarczy... Tym bardziej , że rodzę pod koniec stycznia i pewnie jak będą takie mrozy -20 to z takim noworodkiem nie będziemy za dużo wychodzić. No sama już nie wiem :/

Czy do takiego puchowego kombinezonu kupujecie jeszcze ten puchowy śpiworek? Czy tylko do takiego misiowego kombinezonu?

A tak z ciekawości, czy w Waszych rodzinach praktykuje się jeszcze kupowanie wózka przez dziadków? :D
Za nasz wózek płacą jedni dziadkowie, wnuczka będzie więc moi rodzice, byłby wnuczek to tesciow ie. oczywiście sami chcieli :) tesciow ie zadecydowali ze zapłacą nam za mebelki wiec trochę lżej na kieszeni będziemy mieć
Hehe dzięki ale rocznica druga
emoji6.png


---23tc---
Wybacz coś musiałam przeoczyć :)

@Milka12 witaj !!
 
Ciezka sprawa z tego co piszecie. To co, slodkosci jakies na poprawe humoru? Ja juz sie szykuje i wyciagne mojego na male grzeszki. W super kawiarni w naszym miescie serwuja kawe dyniowa (na 90%) i chyba mam na nia ochote <3 do tego jakies pyszne ciacho z galaretka lub musem. Do drogerii, ani sklepow juz nawet nie wchodze, bo przepadne! To papa!
Miłego! Ja juz zezarlam dzis biala czekoladę i cukierki [emoji54]

---23tc---
 
Zniszczyła swoja córkę, która po trudnych studiach siedzi w DE i opiekuje sie emerytami, bo nie byla w stanie znalezc pracy w PL mimo, ze u nas w jej zawodzie pracy jest dużo. Dziewczyna jest sama i tak zostanie, bo każdy jej potencjalny partner będzie pewnie czyhał na jej majątek w postaci dobudowki do domu rodzicow. Zreszta mama, mega nieszczesliwa w małżeństwie, na bank zaraz zacznie szukac wad u potencjalnego wiec no nie ma szans. Kiedys pamiętam mój mąż byl po operacji, to zebrali sie cala familią i radzili mu, żeby się ze mną rozstal bo po co mu studiujaca, co ciągnie z niego kasę ;) Tesciowa może wolalaby tluka do kartofli, bo takimi łatwiej manipulować? Nie wiem. To wszystko bylo dawno a ja wyrzygalam jej wszystko, co przez te lata wyprawiala, ale nie jestem w stanie zapomnieć wiec nigdy nie będziemy wielka, wspaniala rodziną.
Tak to są sprawy nie do naprawy niestety...i tak jakoś funkcjonujecie rozmawiacie ze sobą to już sukces.... Tu się zgodzę ci, którzy są niezadowoleni ze swojego życia uwielbiają innym je układać

---23tc---
 
Tak to są sprawy nie do naprawy niestety...i tak jakoś funkcjonujecie rozmawiacie ze sobą to już sukces.... Tu się zgodzę ci, którzy są niezadowoleni ze swojego życia uwielbiają innym je układać

---23tc---
Tak to właśnie jest. Trzeba sie nauczyć być ponad tym a i tak za 2 lata zacznę sie rozglądać za własnym domkiem ;)
 
Trzymam kciuki za 5 października! Super że się dobrze czujesz masz siłę na podróżowanie na pewno będzie super i w Londynie[emoji5] męża masz udanego hehe. Wiesz co moja Zosia też ostatnie dni się rozszalala, brzuch mi skacze i książka na nim podskakuje hehe szczególnie po jedzeniu zastanawiam się czy mówi matka mniam czy matka coś ty ugotowała [emoji23]

---23tc---
Ja zauważyłam, że jak dzisiaj moja mała szczekaczka (suczka) zaczęła szczekac to bobo zaczęło tak mocno kopać... nie wiem czy się wystraszyla ? Czy może już pokochala te szczekanie [emoji23] Od kiedy bobasy słyszą w brzuchu to co dzieje się poza brzuchem?
 
Dziewczyny współczuję Wam takich rodzinnych sytuacji i kontaktów. ja całe szczęście mam bardzo sprawiedliwych rodziców i tesciow i dziadków tez.
Jedynie wkurza mnie podejście znajomych, którzy zazdroszczą nam hmmm dostatku... mój mąż jest kierowca. i wszyscy widzą tylko ze dobrze nam się wiedzie ale nikt nie widzi tego że żyjemy na odległość i spędzamy ze sobą tylko dwa dni.

Co do mebelków to szumnie nazwałam łóżeczko, komode i półkę wisząca :-D zaraz Wam wyślę fotkę !!
 
Ja zauważyłam, że jak dzisiaj moja mała szczekaczka (suczka) zaczęła szczekac to bobo zaczęło tak mocno kopać... nie wiem czy się wystraszyla ? Czy może już pokochala te szczekanie [emoji23] Od kiedy bobasy słyszą w brzuchu to co dzieje się poza brzuchem?
Z tego co wiem to różnie podają taka informacje 22, 23,24 tydzień
 
Ja zauważyłam, że jak dzisiaj moja mała szczekaczka (suczka) zaczęła szczekac to bobo zaczęło tak mocno kopać... nie wiem czy się wystraszyla ? Czy może już pokochala te szczekanie [emoji23] Od kiedy bobasy słyszą w brzuchu to co dzieje się poza brzuchem?
Niby od 5 miesiąca ;)
Tzn wtedy docierają te dźwięki z zewnątrz;)
Bo wcześniej słyszy nasze serduszko ;)
 
reklama
Do góry