reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
A ja w przeciwieństwie do Was kobietki sobie to wyobrażam. Między mną a druga połówka jest 5 lat różnicy i wcale nie czuje że jest tyle młodszy. Czasami mam wrażenie że bardziej twardo stąpa po ziemi niż ja.Za to śmiejemy się że dobrze że w domu mamy dwa kocury to nie będzie samotny bo kolejna mała "baba"W drodze a w domu już dwie ;-)
U mnie podobnie z mężem jest hehe
 
reklama
Witajcie , tyle piszecie ze ciężko nadążyć z czytaniem. Mam nadzieje ze uda mi się w końcu udzielać razem z Wami a nie tylko podczytywać. Ja wczoraj miałam połówkowe i będzie dziewczynka, w domu jest synek wiec będzie parka:)
Malutka wazy 308 g, termin na 31.01.
Hej Iwona. Kiedy masz następną wizytę? Imię dla Malutkiej wybrane? Ile synek ma lat? A Ty rocznik 80ty? Pytam w związku z dyskusją na temat wieku [emoji16]

---23tc---
 
Dreams, Wszystkiego Naj :)

Dziewczyny powodzenia na wizytach :)

Lovi, ten pierwszy kombinezon to za mało na zimę, ja coś w tym stylu mam na wyjście ze szpitala.
1505200196-aaaaaa.jpeg


1505200203-aaaaaa.jpeg


A jakby połączyć te dwie rzeczy to będzie ok ? :)

Zakochałam się w tym kombinezonie [emoji16]
 
Lovi, + kocyk myślę że tak, sama tak kombinuję, na razie kupiłam coś jak ten z pierwszej foty, taki jak ktoś wyżej granatowy wkleił i myślę właśnie nad śpiworkiem do wózka, oczywiście wszystkiego naraz nie będę zakladała ;)
My swój śpiworek mamy od bratowej K i ona jak było zimno to małego ubierała w kombinezon i do śpiworka, a jak było bardzo zimno to kombinezony owiniety w kocyk i dopiero śpiworek
 
reklama
@angelka90 testuj i dawaj xnac jak sie sprawdza plakietka[emoji4]

@michasia30 u nas w lidlu nie ma takich fajnych rzeczy a jak juz sa to dwie na caly sklep:/ i trzebaby sie bic wiec ja odpadam[emoji23]

@Magiczna83 trzymajcie sie[emoji8]

@dreamscometrue wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy[emoji5]

Powodzenia na wizytach[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry