reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
ja bym się wstydziła i bala wejść , wole M zmolestować. A jak już padają takie odważne pytania to czy Wam też tak pępek obrósł?
Ja swojego nie przekonam... hahah. No nie chce bo zmuszać ;)

Ja obroslam włosami wszędzie ;p plecy, brzuch i cycki;p mąż się śmieje że jestem jego malpeczka
 
Dziewczyny co myślicie o pojsciu tak na tydzień czy dwa przed porodem na depilacje okolic intymnych ?
Oczywiście wiadomo że można urodzić i tydzień wcześniej jak i tydzień później.

To chyba nie jest jakieś niewskazane ?

Na męża nie mam co liczyć haha a nie pójdę jak małpa ;p
Wiem ze dla niektórych to nie ma znaczenia ale ja się źle czuje jak tam mam mi za dużo rośnie haha. Przepraszam za taki temat

Nie mam pojęcia, tak samo jak nie wiedziałam, że z pomalowanymi paznokciami na porodówce lepiej się nie pokazywać!
Ile ja tu jeszcze ciekawostek z Wami odkryję [emoji23]
 
To znowu ja:-D
Już po wizycie.Wyniki krwi i moczu bardzo dobre.Jedyne co niepokoi to mnóstwo popekanych krwinek na nogach.Zalecenia wiecej leżeć co w moim wypadku jest ciężkie do zrobienia.Mała "ochrzczona"przez doktora imieniem MATYLDZIA.;)
Pozdrawiam

Super, że wyniki dobre.
Jak zalecają leżenie to postaraj się więcej leżeć, nie pamiętam, Ty masz już dzieci?
 
Nie mam pojęcia, tak samo jak nie wiedziałam, że z pomalowanymi paznokciami na porodówce lepiej się nie pokazywać!
Ile ja tu jeszcze ciekawostek z Wami odkryję [emoji23]
Akurat z paznokciami wiedziałam bo dziewczyna u której robię mowi ze sama przygotowuje klientki w ciazy na to ;) I mówi że zrobi mi ładne i nikt się nie czepnie;)
 
reklama
Do góry