reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Z innej beczki to mam wyniki posiewu szczerze mówiąc myślałam ze bedzie odrobinę lepiej ale tragedii nie ma bo mam te same dwie bakterie co ostatnio a wtedy mówiła ze nie muszę na to antybiotyku brać. Napisałam do Niej to zobaczymy. Wiecie co biorę Trivagin dosyć drogii z kwasem mlekowym a lactobacillus w ogóle nie mam wyhodowane... i jeszcze normalny priobiotyk też niezbyt tani. Czemu te leki nic nie dają to ja nie wiem

---23tc---
 
reklama
Zaczęło się od drapania w gardle, a na wieczór ogóle osłabienie, silny ból gardła, katar i stan podgoraczkowy :( w nocy brałam paracetamol, żeby ją zbić i mam ma gardło salvigol dla dzieci.
No i siłą dzisiaj w domu zostałam :(
 
Powodze na wizytach dziewczyny!
Dla mnie temat fotelika to też jedna wielka niewiadoma, dlatego nie bede sie jakos wychylać i po prostu poproszę o radę koleżanek i siostry ktore przez to przechodziły i jak beda zadowolone ze swoich fotelików, to na któryś sie zdecyduje.
Ja jeszcze w łożku, na szczęście nie mam problemów ze spaniem i cała noc przesypiam bez wstawania. Ale rano budze sie z obolałym nogami i brzuchem. Ale szybko tez ból mija.
Śniadania u mnie zawsze jakas godzine po przebudzeniu, zaraz zrobie sobie pyszna jajecznice od kurek teścia :) Wczoraj zbierane jajka mmmm.
A na powitanie miałam dzisiaj taki brzuch...
1505115200-aaaaaa.jpeg


Juz mnie takie nerwy biorą, bo całe wesele i cała niedziela był spokoj, myslalam ze juz jestem na dobrej drodze i skończy mi sie to stawianie ale jak widac nie... wiec leżę dzis znow cały dzień.
Zaczynam dzis 23 tc (22+0)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha! I zapomniałam dodać! Wygrałam sesje brzuszkową [emoji16] Był organizowany konkurs na fb mojego miasta, trzeba było opisać wymarzone miejsce takiej sesji i miałam to szczęście że mnie wybrano! Chyba mam jakis dar pisania bo zeszłym roku trzeba było opisać wymarzone wakacje i tez udało mi sie wygrać, wtedy zniżkę do Rainbow na wakacje [emoji16] Tak wiec w grudniu przy choince w nowym domku będziemy miec sesje [emoji173]️[emoji1348]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aha! I zapomniałam dodać! Wygrałam sesje brzuszkową [emoji16] Był organizowany konkurs na fb mojego miasta, trzeba było opisać wymarzone miejsce takiej sesji i miałam to szczęście że mnie wybrano! Chyba mam jakis dar pisania bo zeszłym roku trzeba było opisać wymarzone wakacje i tez udało mi sie wygrać, wtedy zniżkę do Rainbow na wakacje [emoji16] Tak wiec w grudniu przy choince w nowym domku będziemy miec sesje [emoji173]️[emoji1348]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ale super :) coraz bardziej.sie zastanawiam czy nie skusić się też
Stawianie się brzucha współczuję strasznie, a sukienkę na weselu miałaś śliczna :)


Zamówiłam wózek :D jupi wreszcie coś :D teraz tylko czekanie na niego do dwóch miesięcy ;)
 
No właśnie tak myślałam, ale zastanawiałam się czy nie ma jakiś Magicznych sposobów na sprawdzenie go ;)
Podobno są, ale koszt wyższy niż zakup nowego fotelika.
Nam też ktoś załatwił z Holandii mega fajny używany fotelik, tak bardzo się cieszyłam do momentu kiedy ktoś mnie nie uświadomił, że nie znam historii wypadkowej, a zewnętrznie nie zawsze widać plus czy nie jest starszy niż 5 lat l, wiec i tak musimy kupić drugi
 
Podobno są, ale koszt wyższy niż zakup nowego fotelika.
Nam też ktoś załatwił z Holandii mega fajny używany fotelik, tak bardzo się cieszyłam do momentu kiedy ktoś mnie nie uświadomił, że nie znam historii wypadkowej, a zewnętrznie nie zawsze widać plus czy nie jest starszy niż 5 lat l, wiec i tak musimy kupić drugi
No tak obstawialam że nie ma sensu ale mój mnie rył, że może jednak ;) mieliśmy kupić wózek używany i fotelik nowy, ale w sklepie jednak zdecydowaliśmy się na wózek nowy to myśleliśmy że może fotelik używany ale jednak nie ;)
 
Ale super :) coraz bardziej.sie zastanawiam czy nie skusić się też
Stawianie się brzucha współczuję strasznie, a sukienkę na weselu miałaś śliczna :)


Zamówiłam wózek :D jupi wreszcie coś :D teraz tylko czekanie na niego do dwóch miesięcy ;)

My jeszcze chcemy sesje w październiku, marzy mi sie taka wsród liści :) Ale wtedy moze sama, bez męża bo znając jego rozkład pracy, ciezko bedzie wybrac odpowiedni dzien. A w święta to cudna sprawa :)
Jaki wózek zamowilas? Ja bede chyba tez w tym tygodniu zamawiać :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Ola1986 i @kasy.es zamówiłam Coletto Florino Carbon, jechaliśmy oglądać inny ale ten odkryliśmy przez Przypadek. Bardzo delikatnie się prowadzi w porównaniu do Adamexa i Bebetto i o dziwo spodobał się i mi i mojemu tak samo bardzo :)

1505116455-aaaaaa.jpeg
 
Do góry