reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Hej :) próbuje was nadrobić i coś naskrobać ale mój mały diabełek non stop bierze mi telefon :D gratuluję udanych wizyt :) jakie duże już te nasze dzieciaczki :-D ja wczoraj poczułam trzymając rękę na brzuchu takie przesuwanie pod skórą prawdopodobnie rączki, Nadia jest mega aktywnym dzieckiem non stop się kręci o czkawce nie wspominając :)
Byłam wczoraj na zakupach z zamiarem zakupu kurtki na jesień.. niestety żadnej nie znalazłam a jak mi się coś spodobało to była na zimę :/ kupiłyście już sobie jakąś kurtkę?
Zamiast tego kupiłam buty
 
reklama
Hej :) próbuje was nadrobić i coś naskrobać ale mój mały diabełek non stop bierze mi telefon :D gratuluję udanych wizyt :) jakie duże już te nasze dzieciaczki :-D ja wczoraj poczułam trzymając rękę na brzuchu takie przesuwanie pod skórą prawdopodobnie rączki, Nadia jest mega aktywnym dzieckiem non stop się kręci o czkawce nie wspominając :)
Byłam wczoraj na zakupach z zamiarem zakupu kurtki na jesień.. niestety żadnej nie znalazłam a jak mi się coś spodobało to była na zimę :/ kupiłyście już sobie jakąś kurtkę?
Zamiast tego kupiłam buty
Hej, ja właśnie będę musiała kupić cos cieplejszego, bo w nic się nie zmieszcze [emoji23].

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) próbuje was nadrobić i coś naskrobać ale mój mały diabełek non stop bierze mi telefon :D gratuluję udanych wizyt :) jakie duże już te nasze dzieciaczki :-D ja wczoraj poczułam trzymając rękę na brzuchu takie przesuwanie pod skórą prawdopodobnie rączki, Nadia jest mega aktywnym dzieckiem non stop się kręci o czkawce nie wspominając :)
Byłam wczoraj na zakupach z zamiarem zakupu kurtki na jesień.. niestety żadnej nie znalazłam a jak mi się coś spodobało to była na zimę :/ kupiłyście już sobie jakąś kurtkę?
Zamiast tego kupiłam buty
Ja idę do CA tam są zawsze większe rozmiary a ostatnio spodobała mi się jedna kurtka na zimę chyba ;) wiec lecę zobaczyć ;)
 
1504541562-aaaaaa.png
1504541566-aaaaaa.png
1504541570-aaaaaa.png
skopiowane od koleżanek Kto po in vitro? [emoji5]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Dzisiaj miałam niespodziewaną wizytę u lekarza. Plamienia, kłucie w szyjce pogoniły mnie jeszcze przed czwartkiem, wtedy mam właśnie wizytę u swojej doktor prowadzącej. Niby do plamień się przyzwyczaiłam, bo polip szyjki i taki urok, ale mimo kolejnego antybiotyku wiem, że nie jest tak jak być powinno i liczyłam chociaż na wykonanie badania czystości, ale pani doktor stwierdziła, że bezsensu i przepisała mi kolejne globulki, mimo że stwierdziła obecność infekcji... Jestem załamana, bo widzę, że kolejny lekarz olewa sprawę infekcji i już nie mam pomysłu co robić.
Miałam mierzoną szyjkę i ma ona 3,3cm, 25 sierpnia miała jeszcze 3,6cm. Także mimo optymizmu pani doktor i zapewnień, że wszystko jest super to mam milion razy gorszy humor niż przed wizytą. Dodam jeszcze, że wizyta była prywatna, więc liczyłam, że przebada mnie od góry do dołu.
Z synkiem wszystko super. Ma już 485 gram :)
Gratuluję, 485 gram szczęścia [emoji173] p.s. jak chodzisz prywatnie i tak płacisz, może warto znaleźć kogoś, kogo twój problem zainteresuje?

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry