reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@Lovi23 haha ja obieclam mojemu od 36 tyg sexy [emoji4]przez tydz beda z zabezpieczeniem bo tez slyszlam o spremie ,ze powoduje skurcze a jak juz lekarz powie ,ze ciaza donoszona to szlejemy[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
A ja teraz mam średnia ochote na seks a mój mąż na szczęście sie nie dopomina ani nie naciska bo wie, ze brzuch mi sie stawia i przez to seksy mi nie w głowie [emoji38]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hehe myślicie że z takim dużym brzuszkiem będzie się dało? [emoji23] my w I trymestrze mieliśmy zakaz, potem niby już nie, ale jakoś i tak nie szalelismy a teraz pani dr powiedziała żeby uważać z przytulaniem, bo mam brzeżnie położone łożysko i przy skurczach może pojawić się krwawienie [emoji53] a mi się akurat taaaak zbieraaaa [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kasia2309 jak M bedzie wyglodzony po 8 miesiacach to bedzie musialo sie jakos dac hehe[emoji23]wiesz moj od 4 tyg nie mial sexow wiec bede musiala ,a potem chce wywolywac porod wiec mi tez bedzie zalezalo[emoji4]ale to tak po nowym roku dopiero[emoji4]

@kass.es nie no przy stawianiu brzuszka to nie ma co ryzykowac:/
A jak w ogole?uspokil sie juz?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
My szalejemy od początku, będę miała mierzoną szyjkę w czwartek to zobaczymy, czy nie za bardzo [emoji3] cieszę się, że w tej ciąży mogę nie rezygnować z długich pieszych wycieczek czy pracy, o reszcie nie wspomnę przed 22 [emoji3]. Podziwiam dziewczyny, które dla bezpieczeństwa dziecka rezygnują z aktywności. Ale są rzeczy ważne i najważniejsze [emoji5]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to idę się pakować do tego szpitala... [emoji19](Tak w razie czego jakby mnie mieli zostawić już jutro - przezorny zawsze ubezpieczony[emoji23]) [emoji19]
 
@Izabella 332 u mnie zakaz byl tak do 11 tyg ,a potem niby lekarz nic nie mowil ale ja tak sie juz boje po tym wszystskim...w dodatku jestem po deoch stratach wiec nie przezylabym gdyby cos sie stalo,a brak sexu przeboleje[emoji5]najwyzej szybko bedzie drugie dzidzi jak sie do siebie dorwiemy po pologu hehe[emoji23]

@Lovi23 no pewnie spakuj sie ,najwyzej jutro sie rozpakujesz[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Na tym etapie ciąży gynalgin jest jak najbardziej bezpieczny. Mi narobił szkód dlatego, że był źle dobranym antybiotykiem, ponieważ nie dość, że wytępił mi bardzo liczne lactobacillusy to dał szanse rozwoju tym złym bakteriom, na które nie działał. U Ciebie pewnie jest dobrze dobrany, tym bardziej jeśli miałaś wcześniej wykonywany posiew (ja nie miałam). Pamiętaj tylko o probiotyku po stosowaniu, bo naprawdę fatalnie wpływa na naturalną florę bakt. pochwy :)
Też nie miałam posiewu... O probiotyku też nie wiedziałam. Co chwila z czymś walcze w tej ciąży, wcześniej zresztą też co chwila coś. Po każdej wizycie u gin wychodze z receptą na jakieś globulki, a właściwie raz miałam robiony posiew chyba w styczniu.
 
reklama
@aleksandra.a @Parkolka przerazajace to jest nie wyobrażam sobie faszerowac sie bez badania i antybiogramu. Przecież można mieć np bakterie tlenowe a można beztlenowe i to są zupełnie inne metody leczenia...nie mówiąc o tym ze niektóre poważne bakterie nie daja żadnych objawów

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Do góry