reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Taką mam właśnie nadzieję, że basen mnie odpręży i pomoże na bóle wszelakie ;). Odpukac też jeszcze nic wielkiego się nie przyplatalo. Na pewno będę musiała chodzić już przed 8.00 bo potem przychodzą dzieciaki z podstawówek i zapomnij o relaksie;). No i profilaktycznie będę łykac żurawinę, zakładać lactivaginal i mam nadzieję, że będzie ok :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja jezdze na basen, gdzie szkoły zazwyczaj pluskają się w basenie rekreacyjnym, a sportowy jest obok, ale przedzielone są korytarzem. Na sportowym są jakieś zajęcia, ale ok. 8-9 rano a potem dopiero po 15. Jeżdżę ok. 10-11.
 
reklama
Szare mydło w płynie?! Rewelacja gdzie kupiłaś?

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
W każdym markecie jest, stosuję odkąd mi w szpitalu z córką polecili właśnie na infekcje. Odstawiłam wtedy wszelkie płyny do higieny intymnej i tylko to mydło, po porodzie rewelacja bo się szybko wygoiłam. W sumie odkąd tego używam, a nie jakieś płyny, żele, mydła to nie miałam żadnej infekcji, ponad 2 lata już.
 
W każdym markecie jest, stosuję odkąd mi w szpitalu z córką polecili właśnie na infekcje. Odstawiłam wtedy wszelkie płyny do higieny intymnej i tylko to mydło, po porodzie rewelacja bo się szybko wygoiłam. W sumie odkąd tego używam, a nie jakieś płyny, żele, mydła to nie miałam żadnej infekcji, ponad 2 lata już.
Jakoś nigdy nie widziałam sprawdzę w Rossmann bo chcę się przerzucić też na szare mydło a że w płynie to w ogóle bajera bo inaczej średnio to widzę, super dzięki

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Aaa takie to widziałam myślałam ze konkretnie szare mydło ma w nazwie [emoji6] to spoko jelenia wszędzie znajdę hehe

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu

Zaczęłam googlować (tak próbuję zasnąć) , w rossmanie jest mydło szare w płynie firmy Barwa, i to jest podobno potasowe
Białego Jelenia też teraz używam.

Tu link
Link do: Barwa, tradycyjne szare mydło w płynie, bezzapachowe, hipoalergiczne, 500 ml, nr kat. 219614 - Internetowa drogeria Rossmann - Zakupy online
 
reklama
Do góry