reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
My sobie baraszkujemy co kilka dni :3 ale moj ma jakies chore obawy, biega po gumki w trakcie zabawy, bo "gdzies wyczytal, ze tak jest bezpieczniej". Ostatnio go przytrzymalam (nie wiem jakim cudem udalo mi sie powalic 100kg chlopa) i nim sie obejrzal to bylo po wszystkim. Wiem, ze takie opisy nadaja sie bardziej na forum po godz. 22:00 ;) aaa i jeszcze gada do brzucha i przeprasza synka, ze nabalaganil mu w domku... Ja pierdziele, pada mu na glowe :D
trzymaj go, może się uspokoi [emoji3]A z tymi gumkami to pierwszy raz słyszę [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
trzymaj go, może się uspokoi [emoji3]A z tymi gumkami to pierwszy raz słyszę [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Też kiedyś czytałam, że sperma źle wpływa na szyjke [emoji16] co innego pod koniec ciąży... ponoć jest to nawet zalecane.
My mamy ten problem z głowy... swoją drogą.. jak dziewczyny radzicie sobie bez igraszek? [emoji19]
 
@kasia2309 cudownie wiesci[emoji5]

@dreamscometrue usmialam sie hehe[emoji23]

@Kejka ja kupilam ta poduszke w ksztalcie C i szczerze ..lepiej spalam bez niej.
Bo ja tez sie na poduszce profilowanej i jak ta dalam pod glowe to obudzialam sie z bolem karku ale dzis sprobuje sie tylko do niej przytulic a glowe moec na swojej poduszce[emoji4]
A jak nie to wroce do starego sposobu,obloze sie z jednej i drugiej strony jaskami[emoji5]

Gratuluje wszystkim udanych wizyt[emoji5]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Też właśnie jestem na gynalginie... Wczesniej cały czas dostawałam pimafucin, ale gin stwierdziła, że dziecko jest już duze i można to. Tylko mnie jakoś ostatnio ciężej z bezuxhem, jakby twardniał. Też mam nadżerke, ale żadnych objawów w ciąży nie dawała. Moja gin teraz na urlopie do końca miesiąca...

Na tym etapie ciąży gynalgin jest jak najbardziej bezpieczny. Mi narobił szkód dlatego, że był źle dobranym antybiotykiem, ponieważ nie dość, że wytępił mi bardzo liczne lactobacillusy to dał szanse rozwoju tym złym bakteriom, na które nie działał. U Ciebie pewnie jest dobrze dobrany, tym bardziej jeśli miałaś wcześniej wykonywany posiew (ja nie miałam). Pamiętaj tylko o probiotyku po stosowaniu, bo naprawdę fatalnie wpływa na naturalną florę bakt. pochwy :)
 
@Kejka ja kupilam ta poduszke w ksztalcie C i szczerze ..lepiej spalam bez niej.
Bo ja tez sie na poduszce profilowanej i jak ta dalam pod glowe to obudzialam sie z bolem karku ale dzis sprobuje sie tylko do niej przytulic a glowe moec na swojej poduszce[emoji4]
A jak nie to wroce do starego sposobu,obloze sie z jednej i drugiej strony jaskami[emoji5]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Byłam dziś tak zdesperowana, że zamówiłam tę co na zdjęciu. Przynajmniej spokojnie własnej poduszki mogę używać.
A tę C będziesz mogła chociaż używać do karmienia, jak nie znajdziesz sposobu na spanie z nią.

Choć właśnie jestem po 1,5 godzinnej drzemce, naprawdę byłam wykończona. No i spało mi się super bez niczego, nie wiem czemu tak jest że w nocy sobie miejsca znaleźć nie mogę i obkładam się poduchami. [emoji849]
 
Gratuluję, 485 gram szczęścia [emoji173] p.s. jak chodzisz prywatnie i tak płacisz, może warto znaleźć kogoś, kogo twój problem zainteresuje?

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuję ślicznie :)
Przez ostatni miesiąc chodziłam do innych lekarzy na nfz, ponieważ moja doktor była w sierpniu na urlopie. Na nfz byłam badana bardzo dokładnie i doktor wykonywała mi badanie czystości, posiew zleciłam sobie prywatnie. Dzisiaj poszłam prywatnie do innego lekarza, bo myślałam, że wykona chociaż badanie czystości, ale zostałam potraktowana gorzej niż u poprzedniej na nfz i teraz płaczę, bo 150 zł nie spada z nieba... W czwartek już wracam do swojej prowadzącej i mam nadzieję, że porządnie się za to wszystko weźmie. Inaczej oczywiście lekarza zmienię :)
 
@Kejka dokladnie,najwyzej bede uzywac do karmienia i do przytulanek [emoji4]

@Lovi23 hmm ja juz od 4tc nic ,a nic:/
Mam ochote na sex ale co zrobic[emoji53]
Zostaly mi sny erotyczne[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Kejka dokladnie,najwyzej bede uzywac do karmienia i do przytulanek [emoji4]

@Lovi23 hmm ja juz od 4tc nic ,a nic:/
Mam ochote na sex ale co zrobic[emoji53]
Zostaly mi sny erotyczne[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
My w sumie od 14/15tc nic... A do końca tak daleko [emoji3] mój żartuje,że jak mi szewek ściagna to jeszcze tej samej nocy będziemy jechać rodzic [emoji23]
 
Do góry