reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Jestem już po badaniach. Szyjka zamknięta, ale krótka, 2,2cm [emoji20] posiewy pobrane, w poniedziałek wyniki i decyzja co dalej, czy pessar zakładać czy co.. póki co magnez, luteina i no-spa. Jestem oszołomiona, muszę oswoić się z tą sytuacją. Cały czas było wszystko bardzo dobrze i nagle bach.. takie coś.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Grunt dobra diagnoza i wdrozenie dobrego leczenia. Mysl pozytywnie i nogi na sciane [emoji173]
 
Jestem już po badaniach. Szyjka zamknięta, ale krótka, 2,2cm [emoji20] posiewy pobrane, w poniedziałek wyniki i decyzja co dalej, czy pessar zakładać czy co.. póki co magnez, luteina i no-spa. Jestem oszołomiona, muszę oswoić się z tą sytuacją. Cały czas było wszystko bardzo dobrze i nagle bach.. takie coś.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj, przykro mi ale ważne, ze zamknięta! A kiedy miałaś ostatnio badana? Miałaś jakieś objawy oprócz tego bólu dzisiaj? Odpoczywaj i nie martw sie na zapas :*
 
Odebrałam dziś wyniki z lab. Toxoplazmoza IgM na szczęście cały czas ujemne. TSH 1,97 , więc trochę jednak wzrosło od ostatniego badania mimo przyjmowania Euthyroxu25. Wiecie czy w II trymestrze może to się jakoś podnosić i czy normy się zmieniają?
 
Wizytującym Mamusią życzę dużo wzruszeń i pomyślnych wieści.
@kasia2309, @xssenia trzymajcie się kochane, ufam że wszystko się jakoś ułoży.

musze sie po mału brać za zakupy, bo coraz bardziej sie stresuje jak Was podczytuje a ja daaaleko w polu. Dziś dzień sprzyjający buszowaniu po necie, tylko od czego zacząć?
 
Kochana a zostajesz w szpitalu ???
Tak, tak, zostaje.
Z szyjka to tak właśnie jest...czasami zero objawów dopiero rutynowe usg pokazuje. Dobrze, ze pojechałas do szpitala. Pod opieką bedzie ok. Moja kuzynka z szyjka tak ja wylezala ze dwa tygodnie po terminie dopiero urodzila[emoji12]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Tak po prawdzie to byłam przekonana, że to jelita. Wczoraj rzuciłam się na śliwki w czekoladzie i taaak mnie pogoniło dzisiaj. Ale ból okropny i w podbrzuszu, więc pojechałam dla świętego spokoju. Nawet rzeczy ze sobą żadnych nie wzięłam. Heh.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trochę mnie nie było, bo nie miałam specjalnie czasu przez problemy z kotką:/ , miała mocz z krwią i się okazało ze ma dość dużo kamieni w pęcherzu :/ . Podobno można spróbować z karmą, ale najlepszą opcja jest operacja. Tylko z jednej strony niebezpieczna, bo kot ma nadwagę, a z drugiej koszt 800 zł i zastanawiam czy nie przejść się do innego weterynarza na konsultacje, czy nie są rady inaczej wyleczyć tych kamieni...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Właśnie nad tym się zastanawiam, termin mam na koniec stycznia, a powietrze we Wrocławiu po prostu śmierdzi więc nawet nie będę wychodzić z noworodkiem na ten syf podczas sezonu grzewczego. Ale kupię w styczniu jakiś zimowy, a nuż się przyda, a jak nie to będzie czekał na listopad. Mam już kupiony taki przejściowy, a też bez sensu kupować 100 śpiworkow każdy na inną pogodę.

Jakaś taka niezdecydowana jestem znowu. Chyba to przedszkole mnie tak rozbija
emoji33.png
emoji12.png


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
No a jaki to zimowy a jaki przejściowy? ;).
Ja mam też praktycznie od początku ciąży krew w nosie. Nie leci ale na chusteczce widać.
ja tez mam tak czasem. Hemoglobina poki co w normie ale widzę, ze jest niższa niż przed ciąża. Żadnych zaleceń nie mam.
 
reklama
Do góry