reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dziewczyny trzymam kciuki i czekam na dobre wieści z USG i wizyt.
Kolejki i ustępowanie miejsca... Jeszcze mi się nie zdarzyło, za to zdarzyło mi się zasłabnąć na zakupach i chyba nikt nie zauważył, że jestem ciężarna. Brzuch nie za wielki, a jeszcze miałam bluze. Skierowania na badania dostaje prywatnie więc jak i tak mam płacić to wolę jechać do prywatnej przychodni. Strasznie ciężko się teraz zastanawiam czy na kosultacje okulistyczną iść prywatnie czy na NFZ. Jak zdecyduje się państwowo to najpierw muszę iść po skierowanie, a potem umówić się do okulisty i to umawianie mnie przeraża, a jak sobie przypomne cyrki z kolejki do okulisty to też mi się odechciewa i już dla świętego spokoju wole zapłacić i mieć też pewność, że kompleksowo mnie przebadają.
Kierowcą jestem raz na ruski rok, najcześciej po imprezach kiedy to B uraczy się alkoholem albo jak ja mam gdzieś jechać, a akurat jakimś cudem B jest w domu, a nie w pracy. Jak sobie pomyśle, że każda podróż kończy się parkowaniem to mnie paraliżuje strach. Ale generalnie nie zauważyłam żeby mi się koncentracja obniżyła, najcześciej jak jeżdzę to sobie spiewam, bardziej nerwowa się zrobiłam, nie daj Boże postawić złotówe na mojej drodze.
@MilkyWay do mnie się kiedyś taki dosiadł na przystanku, gdzie jest generalnie zakaz palenia. Ale palaczowi nie przetłumaczysz...
Ja się właśnie w przyszłym tygodniu wybieram zapisać do rodzinnej wreszcie w mojej miejscowości isc po skierowanie i zapisać się na nfz. Kurde wystarczająco dużo kasy wydaję na leczenie prywatne w ciąży. Dzisiaj idę do dentysty na nfz już tam kiedyś byłam i byłam zadowolona. Co do jazdy autem unikam tego w ciąży....

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Niestety zaspałam na mameginekolog :(
Mnie ostatnio kobieta z dzieciaczkiem przepuściła w kolejce, to nic że przede mną było i tak z 10 osób, najfajniejsze było to że dzieciaczek złapał mnie za rękę i tak szedł ze mną przez całą kolejkę <3

Dzisiaj przeglądając nasz kalendarzyk dzidziusiowy, zauważyłam że przy moim nicku jest napisane Niespodzianka :3 I tak pomyślałam że może na prawdę sobie tę niespodziankę zrobić?
A później zobaczyłam siebie na porodówce i położną która mówi "chłopiec" i moją reakcję "o kurr.. znowu" i jednak wolę się wcześniej przygotować. Żeby wstydu z tego szoku nie było :D

Powodzenia dziewczynki na wizytach, i jak co dzień Wam zazdroszczę okrutnie <3
Kornelia to czekamy na płeć [emoji16]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Jak słyszę teksty o rozkladaniu nóg to mnie kurwica strzela. ***** mac! Gdyby ich matki nie rozlozyly to nie byloby ich na świecie. Ja to niestety strasznie wojownicza jestem a ze mam sluszny wzrost to jak sie rozkrece to nie biorę jeńców a testosteron w normie. W ogóle sprowadzanie kobiet do roli bezwiednej ameby rozkladajacej nogi doprowadza mnie do szału i zawsze komentuje takie teksty. W przekonaniu wielu smalców i nieudaczników kobieta nie ma prawa do seksu a jak ma dzieci to na bank wpadka. No nie życzę nikomu, żeby na mnie trafil z takimi mądrościami.
No ja bym mu powiedziała ze 15tysięcy za to rozłożenie nóg musiałam zapłacić [emoji16] a rozlozylam przed lekarka[emoji16] to by mnie do piekla wyslali[emoji16]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Tak dokładnie jestem tego zdania co Ty. Bo gdyby panie z okienka wolaly same to dla ludzi stałoby się to normalne.
To się mogę pochwalić ze jako pani z okienka zawsze wolalam ciężarne. I tak to mi sie teraz odplaca....no zobaczymy teraz brzuch mam naprawdę ciążowy z nadwagą się nie da go pomylić...

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
@Ola1986 Super ciuchy [emoji8]! Ja też tam kupiłam komplecik i szczerze mówiąc jakość oceniłabym na +.
Macie doświadczenie z tymi ciuszkami z F&F jak zachowują się po praniu?
A co powiecie o ciuchach np. z Zary, H&M, Smyk? Ja kompletnie nie wiem gdzie kupować tak, aby nie wydać fortuny. Kurcze jak patrze czasem i śpiochy kosztują 40-50zł to jakaś teksańska masakra piłą mechaniczną dla portfela [emoji14]
Z f&f chyba bo z tesco po praniu pajacyki rewelacja jak nowe

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Kurde ręce mi opadają... No po prostu siądę i się poplacze zaraz... Dopiero co młodsza kończy dziś antybiotyk i jeszcze dobrze nie wyzdrowiala a teraz starsza wymiotowala i to już drugi raz.
 
@Ola1986 Super ciuchy [emoji8]! Ja też tam kupiłam komplecik i szczerze mówiąc jakość oceniłabym na +.
Macie doświadczenie z tymi ciuszkami z F&F jak zachowują się po praniu?
A co powiecie o ciuchach np. z Zary, H&M, Smyk? Ja kompletnie nie wiem gdzie kupować tak, aby nie wydać fortuny. Kurcze jak patrze czasem i śpiochy kosztują 40-50zł to jakaś teksańska masakra piłą mechaniczną dla portfela [emoji14]
FF dają radę jakościowo, to samo Zara, Reserved czy smyk. Ja kupuje głównie w przecenach, wczoraj wywaliłam 3 stowy w H&M bo było 20 % na wszystko a córka potrzebuje nowych ciuchów do przedszkola to i małemu coś kupiłam. Body wzięłam.na 56 ale nie wiem czy jednak nie powinnam kupować głównie 62, chłopcy przeważnie rodzą się więksi a córka miała 53 cm
Screenshot_20170831-123654.png
Screenshot_20170831-123414.png
 

Załączniki

  • Screenshot_20170831-123654.png
    Screenshot_20170831-123654.png
    61,7 KB · Wyświetleń: 260
  • Screenshot_20170831-123414.png
    Screenshot_20170831-123414.png
    147,5 KB · Wyświetleń: 259
F&fy sa bardzo fajne i część Lidlowych rzeczy dla maluszków też. Zwłaszcza teraz jestem w stanie to ocenić - po 4latach wyjęłam je z siatek pochowanych po różnych kątach, wyprałam, wyprasowałam i nadal wygladaja tak, że kupiłabym je spokojnie jeszcze raz :) :) :)
Tylko, ze w Lidlu to już teraz rzadko wypuszczaja takie fajne rzeczy jak te kilka lat temu,serio. jak zobaczę tego typu akcję, dam Wam znać, bo faktycznie w te warto zainwestować.
 
reklama
F&fy sa bardzo fajne i część Lidlowych rzeczy dla maluszków też. Zwłaszcza teraz jestem w stanie to ocenić - po 4latach wyjęłam je z siatek pochowanych po różnych kątach, wyprałam, wyprasowałam i nadal wygladaja tak, że kupiłabym je spokojnie jeszcze raz :) :) :)
Tylko, ze w Lidlu to już teraz rzadko wypuszczaja takie fajne rzeczy jak te kilka lat temu,serio. jak zobaczę tego typu akcję, dam Wam znać, bo faktycznie w te warto zainwestować.
Masz rację wcześniej w Lidlu zdecydowanie ładniejsze i fajniejsze te ubranka były
 
Do góry