reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Ja się właśnie w przyszłym tygodniu wybieram zapisać do rodzinnej wreszcie w mojej miejscowości isc po skierowanie i zapisać się na nfz. Kurde wystarczająco dużo kasy wydaję na leczenie prywatne w ciąży. Dzisiaj idę do dentysty na nfz już tam kiedyś byłam i byłam zadowolona. Co do jazdy autem unikam tego w ciąży....

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Właśnie ja też już mam dość, że zabierają nam te nasze zarobione pieniądze, a jak dochodzi co do czego to i tak musimy płacić kupę kasy żeby ktoś sumiennie nas przebadał. Spróbuje na NFZ, coś mi się w końcu od państwa należy.
 
@Guanta ja tez mam pysk rozdarty hahaha i potrafię się wybronic w takiej poczekalni :D Ale nie chce mi się denerwowac, wiec chodzę do prywatnego laboratorium, gdzie w sumie nigdy nie ma kolejek :)

Lubię F&Fy :) A Zara to moje drugie imię, jeśli chdozi o body :D Kupiłam tam każdy wielopak body, jaki był dostępny :D Z mothercare można na zalando zamawiać, szczególnie wielopaki body właśnie :) Przychodzi za dwa dni :D

o loool, chciałabym się spotkac twarzą w twarz z tymi odważnymi piszącymi o maciorach. Maciory...też mi coś! :D Ciekawe, czy tak samo myśla o swoich matkach..bo jakas maciora ich musiała wypchnąć na ten świat :D No ale o co mi chodzi... mogłam nie rozkładac nóg haha :D :D :D To bym teraz nie miała powodów do narzekań :D Sama jestem sobie winna :D jak to było w kabarecie: "Harowałam godzinę, ale ciąża była!" :D
 
Lekko poniżej normy. Myślałam ze to spoko w ciąży wyniki a na to moja lekarka kazała mi brać dwa rodzaje żelaza. Jedno ten sorbifer durules brałam juz od miesięcy i zaczął mnie wykanczac więc go odstawiłam i biorę jeden do picia Feroplex.

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Też dostałam żelazo na receptę. W ogóle mi powiedział lekarz, że suplementy to sobie można w tylek wsadzić. Ale on jest taki trochę specyficzny [emoji3]
Wpiszesz mi wizytę, proszę, na 22 września? W tel nie ogarniam tego kalendarza

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1504177257-aaaaaa.jpeg

To te leginsy z pepco co pisalam że takie za niskie jak biodrowki a nogi na długość ok, po domu w nich chodzi ;)
 
Dziewczyny czy to normalne ze mnie tak ciągnie w dole brzucha? Albo rozpycha? Albo jakbym miała wzdęcia chociaż nie mam? Żadnych plamien nie mam ani skurczów,ale tak czuje jak cos mnie ciągnie albo rozciąga.
 
reklama
Dziewczyny czy to normalne ze mnie tak ciągnie w dole brzucha? Albo rozpycha? Albo jakbym miała wzdęcia chociaż nie mam? Żadnych plamien nie mam ani skurczów,ale tak czuje jak cos mnie ciągnie albo rozciąga.
Kajetan się rozpycha[emoji6] trudno na oko powiedzieć ale myślę że normalne

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Do góry