reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dziewczyny potwierdźcie bo wydaje mi się, że kiedyś tu o tym czytałam skąd są jakościowo niezłe ubranka, takie które nie stracą fasonu i koloru po pierwszym praniu jednocześnie w przystępnych cenach. Chodzi mi bardziej o body i pajace niż o jakieś wypaśne ciuszki na większe wyjścia ;). C&A, F&F (ostatnio w moim Tesco zatałam puste wieszaki dla noworodków :/) i sklep Pinokio na allegro? Coś jeszcze?

Z Nexta są rewelacyjne,ale tez swoje kosztują. F&F czyli Tesco tez są niezłe.
Nie narzekam na H&M bo się nie mechaca szybko ale nie jestem pewna co do rozciągania.
Jeśli chodzi o Asde czyli George ( możecie się natknąć np na Allegro ) to osobiście mie polecam.

Z Lidla śpiochy i body moim zdaniem są podobne jakościowo do H&M.

Mothercare ma świetnie śpiochy jak z Nexta no ale tez kosztują.



[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
reklama
W sumie to chciałam napisać ze używki z Nexta i Mothercare polecam. Ale resztę to lepiej kupować nowe.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A jak chodzisz prywatnie to po prostu jest informacja, że kobiety w ciąży wchodzą poza kolejnością? Ja też płacę za badania i teoretycznie jest taka informacja, co oczywiście nie musi się spotkać z entuzjazmem reszty kolejkowiczów ;)
Znalazłam taką przychodnie gdzie na szczęście nie ma kolejek i mam problem z głowy.
 
Dziewczyny potwierdźcie bo wydaje mi się, że kiedyś tu o tym czytałam skąd są jakościowo niezłe ubranka, takie które nie stracą fasonu i koloru po pierwszym praniu jednocześnie w przystępnych cenach. Chodzi mi bardziej o body i pajace niż o jakieś wypaśne ciuszki na większe wyjścia ;). C&A, F&F (ostatnio w moim Tesco zatałam puste wieszaki dla noworodków :/) i sklep Pinokio na allegro? Coś jeszcze?

Mrofi, ja bardzo polecam
 
Ja wtrynię się w tematy kolejkowe i ciuchowe. Z pytaniem innym.

Czy wiecie jaka jest max dawka magnezu, jaką można brać w ciąży?
Martwi mnie ten twardy brzuch, wzięłam magnez 250mg , trochę go też jest w multiwitaminie, którą wzięłam.
Jakie dawki dziennie bierzecie?
 
Baby to tak się pchają do kas na przykład w biedrze że tymi koszykami ze sobą walczą, jak bym miała czas to bym tam posiedziała i pooglądała tam, lepsze jak tv.
Mnie by ostatnio gość wózkiem rozjechał, bo kolejną kasę otworzyli. Nagle wszyscy starzy i schorowani dostali napędu w tyłku. Potem i tak musiał mnie przepuszczać, bo B wcześniej zajął kolejkę.

O... muszę jechać do tesco
 
Ja wtrynię się w tematy kolejkowe i ciuchowe. Z pytaniem innym.

Czy wiecie jaka jest max dawka magnezu, jaką można brać w ciąży?
Martwi mnie ten twardy brzuch, wzięłam magnez 250mg , trochę go też jest w multiwitaminie, którą wzięłam.
Jakie dawki dziennie bierzecie?
Ja biorę MagneB6 3x1, ale ostatnio lekarka mi powiedziała, że mogę brać nawet 3x2 maksymalnie więc jak czuje jakiś większy dyskomfort to biorę po 2 tabletki.
 
@Ola1986 Super ciuchy [emoji8]! Ja też tam kupiłam komplecik i szczerze mówiąc jakość oceniłabym na +.
Macie doświadczenie z tymi ciuszkami z F&F jak zachowują się po praniu?
A co powiecie o ciuchach np. z Zary, H&M, Smyk? Ja kompletnie nie wiem gdzie kupować tak, aby nie wydać fortuny. Kurcze jak patrze czasem i śpiochy kosztują 40-50zł to jakaś teksańska masakra piłą mechaniczną dla portfela [emoji14]
Smyk, Zara h&m, 5-10-15, next, rekids i f&f mogę śmiało polecić. Moja młodsza ma niektóre ubranka po starszej i większość śmiało się nadaje i nic się z nimi raczej nie dzieje (wiadomo są wyjątki)
W pepco czasem jak.cos mi w oko wpadnie bo niestety jakościowo ubranka są gorsze, chociaż wiadomo nie wszystkie a niestety nie zawsze da się to zauważyc wcześniej. Kupiłam młodej trzy pary leginsow do przedszkola jedne są ok, drugie po praniu odświeżającym na 30 stopniach straciły kolor, a Trzecie dosłownie jak biodrowki źle wykrojone bo z tyłu plecy ma na wierzchu, tyle że za trzy pary dalam ok 10 zl
 
reklama
A jakie masz teraz wyniki?

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Lekko poniżej normy. Myślałam ze to spoko w ciąży wyniki a na to moja lekarka kazała mi brać dwa rodzaje żelaza. Jedno ten sorbifer durules brałam juz od miesięcy i zaczął mnie wykanczac więc go odstawiłam i biorę jeden do picia Feroplex.

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Do góry