reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@KorneliaTek dobrze, że w zusie tak podeszli do sprawy, oby wszędzie tak było!

Widziałam, że pisałyście o depilacji, ja jeszcze sięgam, ale trudno mi równowagę utrzymać [emoji28] nie wyobrażam sobie co będzie potem. Nie czuje żeby mąż mi miał w takich czynnościach pomagać [emoji53]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja stosuje krem do depilacji i załatwia sprawę chociaż trzeba uważać żeby nie podraznil.
 
reklama
Boże chyba tylko ja tak mam ze mnie to wszystko przeraza :D Te wyprawki, łóżeczka, laktatory, poród!!!!!! Jezusmariajapiernicze :p
Mnie też przeraża [emoji3] może nie aż tak bardzo... Ale tak przeglądam, przeglądam, coś tam klikam ale usuwam i to takie... klikanie [emoji23]
Będę tak klikać do porodu [emoji19]

Nawet jeszcze nie mam listy co trzeba kupić - muszę się ogarnąć [emoji23]
 
Co do depilacji to pamiętam jak w poprzedniej ciaży jedną ręką unosiłam brzuch od spodu, a drugą dawaj ciach ciach! Potem zadowolona wychodziłam z łazienki a tam w korytarzu lustro, w którym było widać, ze co któryś "chaszcz" ominięty :D i do poprawki!

Większość przepłynęłam żabką, trochę pieskiem. Uwielbiam pływać na plecach ale nie chciałam zamoczyć włosów, bo suszenie moich trwa średnio pół godziny ;)

kasia2309 ja tez do momentu potwierdzenia płci nie miałam nic oprócz rożka, a w ciagu 5dni od potwierdzenia udało mi się nabyć 90% :)
 
Mnie też przeraża [emoji3] może nie aż tak bardzo... Ale tak przeglądam, przeglądam, coś tam klikam ale usuwam i to takie... klikanie [emoji23]
Będę tak klikać do porodu [emoji19]

Nawet jeszcze nie mam listy co trzeba kupić - muszę się ogarnąć [emoji23]
Lovi ja zrobiłam listę dosłownie wczoraj [emoji16] teraz zamierzam zrobić tour po rodzinie i znajomych, pozbierać co się da i wtedy zobaczę co jeszcze muszę kupić. Niestety budżet mamy skąpy, więc muszę to wszystko jakoś sprytnie rozplanować.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boże chyba tylko ja tak mam ze mnie to wszystko przeraza :D Te wyprawki, łóżeczka, laktatory, poród!!!!!! Jezusmariajapiernicze :p
Ja się czuje nieogarem ;p
Ktos mnie pyta czy ogladam wozki jakiejs tam firmy albo ciuszki a ja takie oczy jak 5 zl ;p
Myśle ze po polowkowym zaczne sie wdrazac bardziej;p
 
reklama
Do góry