reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Dziewczyny, ja tez sie martwilam wyprawka a po polowkowych sie ciesze, ze zbytnio nie szalalam. Mialabym wyprawke skompletowana dla dziewczynki a tu klops... chlopak [emoji23]. Moja gin byla pewna, ze dziewczynka. A tak to mam 2 pary rozowych spodenek i jedna rozowa bluze [emoji23]. Olus bedzie po domu w rozu chodzil.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Annie i mamincognito podziwiam energie i zapał!
Ja przegladac rzeczy dla Malutkiej bede w listopadzie poczekam jeszcze do kolejnego usg jak 3 razy potwierdzi mi plec to może wcześniej zaczne się rozgladac. bo jak was czytam to chłopcom cos odpada a dziewczynkom rosnie do 24 tyg ciąży;).

Co do depilacji to przypomnialyscie mi ze musze dziś wkroczyć do akcji!:Dchoc mój brzuch będzie pewnie mi to utrudnial no coz nie z takimi rzeczami sobie radziłam.


choc mam bardziej zachwaszczony teren niż " tam"- dziewczyny ratujcie mój ogrod w warzywniaku przypomina łąkę- przeraza mnie ale jak zaczynam się schylać aby popielic to zaczyna mi się krecic w głowie!!!!no i troche boli:o nie boje się chwastów tylko tego robactwa, które tam może sobie przysiasc!
 
co do laktatora nigdy nie miałam a dwa razy karmiłam piersią pierwszy raz 18 miesięcy drugi raz 22 miesiące. Raz był mi potrzebny bo miałam zapalenie piersi b przez jeltowke się odwodnilam i powstaly mi w piersiach guzki ale i tak bardziej pomogla kapusta i masażyk niż laktator. odciagalam recznie bo pokarmu miałam dużo i wystarczylo nacisnąć aby napelnic butelke kiedy musiałam być poza domem. pamiętam jak wracałam z pracy to cycuszki miałam niczym pamela anderson:-D a dodam ze jestem z tych raczej płaskich poza okresem ciąży i karmienia puszapy ratuja.
 
Annie i mamincognito podziwiam energie i zapał!
Ja przegladac rzeczy dla Malutkiej bede w listopadzie poczekam jeszcze do kolejnego usg jak 3 razy potwierdzi mi plec to może wcześniej zaczne się rozgladac. bo jak was czytam to chłopcom cos odpada a dziewczynkom rosnie do 24 tyg ciąży;).

Co do depilacji to przypomnialyscie mi ze musze dziś wkroczyć do akcji!:Dchoc mój brzuch będzie pewnie mi to utrudnial no coz nie z takimi rzeczami sobie radziłam.


choc mam bardziej zachwaszczony teren niż " tam"- dziewczyny ratujcie mój ogrod w warzywniaku przypomina łąkę- przeraza mnie ale jak zaczynam się schylać aby popielic to zaczyna mi się krecic w głowie!!!!no i troche boli:o nie boje się chwastów tylko tego robactwa, które tam może sobie przysiasc!

:))) może i dla Ciebie wosk byłby dobrym rozwiązaniem? Ja chodzę co 4-6 tygodni i bardzo sobie chwalę. Wiadomo, że ten okres pomiędzy kolejnymi wizyta i jest upierdliwy, ale ogólnie jestem bardzo zadowolona.
 
co do laktatora nigdy nie miałam a dwa razy karmiłam piersią pierwszy raz 18 miesięcy drugi raz 22 miesiące. Raz był mi potrzebny bo miałam zapalenie piersi b przez jeltowke się odwodnilam i powstaly mi w piersiach guzki ale i tak bardziej pomogla kapusta i masażyk niż laktator. odciagalam recznie bo pokarmu miałam dużo i wystarczylo nacisnąć aby napelnic butelke kiedy musiałam być poza domem. pamiętam jak wracałam z pracy to cycuszki miałam niczym pamela anderson:-D a dodam ze jestem z tych raczej płaskich poza okresem ciąży i karmienia puszapy ratuja.
Z cyckami jak u mnie, teraz wreszcie jakieś mam :D bo normalnie to brak...
 
reklama
co do krzywej cukrzycowej bede robic za tydz we wtorek oj jak mi się nie chce nie chodzi o wypicie tegopaskudztwa ale o dwie godziny siedzenia jestem za nerwowa na takie non stop siedzenie w obcym miejscu bez pogawędki, musze zaopatrzyć się w ksiazke i krzyżówki.
 
Do góry