reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Dlatego ja tak bardzo nie lubie jezdzic na pogotowie...itp.
Wiele razy jeździłam, wiele razy leżałam, raz mialam tak silne zatrucie pokarmowe ze mdlalam a doktor mnie pyta po co zawracam im glowe z takim czyms... od tego momentu mam obawy przed wycieczkami do szpitala. Moze raz byli mili...
 
Powodzenia dziewczyny na wizytach dzisiaj. Dziewczyny gdzie mogę znaleźć kalendarz czy muszę po stronach szukać?. Miłego dnia życzę wszystkim
 
Auc, to podobno też niezła przeprawa. Kolega mówił że wskoczył do gorącej wanny.
Kiedys go taksowka wiozłam do szpitala bo karetka nie chciała przyjechać. A on aż zielony z bolu, bo doszlo do blokady i drgawek dostał. Ech, aż szkoda gadać, polska służba zdrowia mnie przeraza i moja mama mówi to samo, a jest pielegniarką od 34 lat. Wyjebane mają, inaczej tego nie nazwę, ale ze ja mam pysk to jakos poszło. Dlatego ważne, żeby miec kogoś z boku, kto czasami przestaje być kulturalny.
 
Kiedys go taksowka wiozłam do szpitala bo karetka nie chciała przyjechać. A on aż zielony z bolu, bo doszlo do blokady i drgawek dostał. Ech, aż szkoda gadać, polska służba zdrowia mnie przeraza i moja mama mówi to samo, a jest pielegniarką od 34 lat. Wyjebane mają, inaczej tego nie nazwę, ale ze ja mam pysk to jakos poszło. Dlatego ważne, żeby miec kogoś z boku, kto czasami przestaje być kulturalny.

:( jak w lipcu się odwodnilam to mnie odsylali z jednego szpitala do drugiego, trwało to dobre 3 godziny i powiedziałam dość. Pojechałam do prywatnego szpitala i w 10 minut lezalam pod wlewem. Kosztowało mnie to około 700zl, ale miałam dość uzerania się z recepcjonistka, pielęgniarka, a na końcu lekarzem który zapytał dlaczego przyjechałam właśnie tam.
 
No właśnie dobre pytanie, uważa że w jednym szpitalu to tylko cesarki robią a ona jest oczywiście przeciwna. A ja chcę po prostu mieć szpital w którym będę czuć się bezpiecznie a nie ze komuś robię kłopot.

Może jakieś forum gdzie wypowiadają się kobiety, które rodziły albo opinie pozbierać po znajomych, znajomych?

Osobiscie uważam, że szpital może być naj w rankingach, tytułach, dogodnych salach , a jak trafi sie na położną (pip) to wszystko nie ma znaczenia...

Chodzi mi po głowie jeszcze wyszukanie odpowiedniej położnej i opłacenie jej jakby prywatnie, zeby "ze mną rodzila" choć nie wiem czy jest to możliwe. .. Ale skoro lekarza można to i położną powinno się móc zwlaszcza, że jest tam numerem 1.
 
reklama
Do góry