reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ale musze dodac, ze wykazala sie wielka szczodroscia, bo zaproponowała nam, ze sobie możemy ze strychu wziac prawie 40letni wózek. Taki brązowy, z ceraty :D:D:D Myslalam, ze za przeproszeniem, jebnę hahah

Nie oceniaj jej tak pochopnie.
Może jest zabytkowy i dużo warty.
Możesz go sprzedać za miliony-będzie stał w muzeum ziemi śląskiej [emoji12][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
reklama
@paprotna taaak, domyślam się. Właśnie wczoraj z M tak się zastanawialiśmy, co z ludźmi którzy nie mają odłożonych pieniędzy, bo mają kredyty, jakieś zobowiązania i nagle zostają bez kasy na tyle czasu. Paranoja.

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie u nas tak jest, bo u nas generalnie wszystko szybko się podziało [emoji6] mieszkanie, ślub, auto, no i dzidziuś... I wszystkie oszczędności po prostu wyparowały... Wszystko opłacamy na bieżąco, więc gdyby nie daj Bóg trafiła się taka sytuacja, to cała rodzina będzie głodować.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, przepraszam, nie miałam pojcia, ze się tak martwiłyście. Nas dopadła wczoraj inna zgryzota. Moja córcia bedzie wymagała operacji obu stóp, musimy w tym celu udac sie do Szczecina, uzgodnić termin itd. Na ip nie byłam, plamenie samo ustało pod wieczór. Dużo tego nie było, a ja też nie jestem typem panikary. No i zasze jeszcze miałam taki 6ty zmysł który podpowiadał mi, kiedy naprawdę powinnam sie martwic, jeszcze nigdy mnie on nie zawiódł. Taką trochę czarownicą jestem :)
 
Dziewczyny, przepraszam, nie miałam pojcia, ze się tak martwiłyście. Nas dopadła wczoraj inna zgryzota. Moja córcia bedzie wymagała operacji obu stóp, musimy w tym celu udac sie do Szczecina, uzgodnić termin itd. Na ip nie byłam, plamenie samo ustało pod wieczór. Dużo tego nie było, a ja też nie jestem typem panikary. No i zasze jeszcze miałam taki 6ty zmysł który podpowiadał mi, kiedy naprawdę powinnam sie martwic, jeszcze nigdy mnie on nie zawiódł. Taką trochę czarownicą jestem :)
Dobrze ze ustalo. Co z córcia czemu ta operacja?

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Mnie tez czeka ,,mały " remont, łazienka i toaleta, musimy to zrobic teraz ,bo jak nie teraz to kiedy z małym dzieciątkiem. Tez mnie to przeraza, mamy mieszkanie więc nic nawet dla dzidzi nie kupuje bo wszystko się zakurzy:( A jak to potem posprzątam to tez nie wiem
U nas zostało dosłownie kilka rzeczy do wykończenia. Niestety został też sufit do poprawki co się wiąże ze szlifowaniem [emoji53] dlatego ja się też wstrzymuje z kupowaniem. Najgorsze jest to, że mam wrażenie że do m zupełnie nie dociera, że czas nas zaczyna gonić, że trzeba powoli kompletować rzeczy, że im później tym będzie mi ciężej cokolwiek zrobić... Nie mówiąc o tym, że różnie może być i że termin na 20 stycznia wcale nie oznacza że nie urodze w grudniu i trzeba być gotowym wcześniej. Czasem naprawdę brakuje mi sił. Jest to dla mnie źródło takiego stresu, że budzę się już przed 6 mimo że zasypiam po 23.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie umiem cytatów chyba wstawiać. Trzy miesiące już siedzę w domu i kompletnie się odmozdzylam. A więc ja kocham Camille Lackberg ,ma cała serię polecam. Następnie Charlotte Link, Nini Shulmam, Hakan Nesser i wiele innych, wszystko co dzieje się w Skandynawii albo na jakiś wrzosowiskach muszę przeczytać. Szkoda tylko że jedna książka wystarcza na dwa dni a czasem nie mam nowej pod ręką.

U nas nagromadzilo się tyle książek, że musiałam powywozic do Mamy i zapisałam się do biblioteki :)



Super uspokoilas mnie, jeśli możesz dopytaj jak tam z tym porodem rodzinnym [emoji6] ja nie wyobrażam sobie bez M rodzić ze względu na to, że dotknęła nas niepłodnośc i od początku wszystkie wizyty razem....jest dla mnie ogromnym wsparciem. Dziwnie się czułam jak bylam na IP na Polnej i On musiał zostać w poczekalni....

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu

Chyba póki co jestem jedyną, która nie chce rodzic z Mężem :))
Może mi się jeszcze odmieni, ale wątpię :)

Dziewczyny a jak wygląda to badanie polowkowe? Samo usg przez powloki brzuszne czy jeszcze jakies dowcipne atrakcje? :D Wybieram sie do dr Hoppe do Olsztyna. Z gadki taki mruk, ale podobno dobry lekarz.

Niestety, dopochwowe też. Przyznam, że ja mam dość dopochwowego-mialam w środę, Sobote i wczoraj. Aplikacja luteiny to dla mnie teraz okropne doznanie.

Ja sie melduje. U nas srednio. Mam duzy stan zapalny i stad ten bol brzucha. Ale nie wiadomo dokladnie czemu boli. Biore leki i nic nie jemy :( zaraz kontrolne usg u chirurga. dzidziek na szczescie sobie radzi. Szyja coraz krotsza. Boje sie ale leze i czekam co sie bedzie dziac dalej.

Nie bagatelizujcie silnych skurczy i bron boze nie bierzcie nospy ani nic rozkurczowego. W weekend nie bylo mojego lekarza, karmili mnie rozkurczowymi lekami i zniszczyli mi szyjke.

Kochana, trzymaj się mocno. Ciepło myślę o Tobie.
 
Ahhh, jeszcze jedno

Lekarz wczoraj powiedział ł że mała jest ułożona głowa w stronę kanału rodnego. Jak opowiadałam koleżance o badaniu, to zaczęła mnie straszyć że mała już się uklada i że mam na pewno już poród. Trochę mnie zdenerwowała, ale mi przeszło.
 
@Veronique ja doskonale rozumiem kobiety które nie chcą rodzić z partnerami. Tylko u mnie te sprawy są już tak przewalkowane tak codzienne i zwyczajne ze wiem ze na M poród nie zrobi wrażenia. Nie jedno juz u mnie widzial[emoji12] a mi Jego obecność bardzo pomoze

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Dreamscometrue, Oliwka ma niestabilność stawów, przez co deformują jej się stopy. Jak dalej tak pójdzie, to zacznie krzywić kolana. Wczoraj obejrzał ją specjalista i powiedział, ze on by nie czekał, podał nam nazwisko dobrego chirurga dziecięcego w Szczecinie, toteż na dniach pojedziemy.​
 
Do góry