reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Ja mam okolo -9 i -10 na konsultacje tez sie wybieram ale już byla o tym mowa ze wada wzroku nie jest wskazaniem do cc tylko wysokie ciśnienie dna oka może coś jeszcze ale sama wada nie

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Wiem, już z tylu źródeł o tym czytałam ale jakoś mnie to CC przeraża. Jeny masz nawet większą wade ode mnie :(
 
@piorko i @MilkyWay gratulacje z udanych wizyt i zdrowych synków.

Wczoraj widziałam się z bratowa i pyta mnie czy już wiem co będę miałaja jej mówię a ona że z pierwszym synkiem do końca szóstego miesiąca miała być dziewczynka a Bartuś mój chrzesniaczek ujawnił się w siódmy miesiącu. Ehh i znów boję się co kolwiek kupować. Moja sąsiadka urodziła w lutym br i też długo była dziewczynka a pod koniec 6 miesiąca wyszedł Wojtuś. Ehh czekam do piątku na połówkowe, choć strasznie chciała bym coś już kupić ale się boję chyba żeby nie zapeszyc. Tak pragnęłam córeczki, wiec jak się dowiedziałam to strasznie się ucieszyłam a teraz znowu rozmyslam. I wstrzymuje się ciągle z zakupami.
 
reklama
Do góry