reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Jestem wpisana na wizytę we wrześniu, dziekuje :). Na pewno pójdę jeszcze na usg w III trymestrze, chyba po 28 tc, na którym ocenia sie m.in. budowę serca ale nie jestem jeszcze umówiona.
Lece trochę przyciąć bukszpany a wieczorem Was nadrobię.
Ja też na taką muszę isc ze względu na tę plamke na sercu u Małej ale tez się będę dopiero umawiać....

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Btw. oglądacie Grę o Tron? Widziałam dzisiaj finał sezonu, super[emoji106] skończyłam dzisiaj czytać Znachora i wzięłam się za Florystkę Bondy [emoji6]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Noszę szkla kontaktowe kilkanaście lat i daję radę [emoji6] ja sama nie wiem jak bym wolala rodzić. Ogólnie poród mnie przeraża...

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Też męczę soczewki :)
Mnie nie tyle poród naturalny przeraża co CC i dochodzenie potem do siebie. Tutaj malutkie dziecko, a ja z raną w brzuchu. No i mam stracha przed pierwszymi tygodniami z maluchem.
 
Też męczę soczewki :)
Mnie nie tyle poród naturalny przeraża co CC i dochodzenie potem do siebie. Tutaj malutkie dziecko, a ja z raną w brzuchu. No i mam stracha przed pierwszymi tygodniami z maluchem.
Mnie też dlatego przeraża CC może też dlatego, że już wiem z czym to się je... chciałabym uniknąć ze wszystkich sił, moc spróbować naturalnie:)
 
Btw. oglądacie Grę o Tron? Widziałam dzisiaj finał sezonu, super[emoji106] skończyłam dzisiaj czytać Znachora i wzięłam się za Florystkę Bondy [emoji6]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Widać na odległość, że dobrze się czujesz i korzystasz. Cieszę się, że w końcu u Ciebie też nastały dobre dni [emoji6]

A Gry o tron nie oglądam. Kiedyś zaczęłam, ale mi nie podeszło. Nie mój klimat [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Btw. oglądacie Grę o Tron? Widziałam dzisiaj finał sezonu, super[emoji106] skończyłam dzisiaj czytać Znachora i wzięłam się za Florystkę Bondy [emoji6]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Ja też nie oglądam , nie moje klimaty

Ale za to czekam z utęsknieniem na m jak miłość [emoji3] już dziś [emoji3]
Nie mogłam się doczekać [emoji1]
 
Btw. oglądacie Grę o Tron? Widziałam dzisiaj finał sezonu, super[emoji106] skończyłam dzisiaj czytać Znachora i wzięłam się za Florystkę Bondy [emoji6]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Zaczęłam oglądać z 2 lata temu i mnie przerażal, jak zaszłam w ciążę, to chęć mordowania i gwałtów wróciła [emoji48] Przyjemniej ogląda się późniejsze sezony jednak... ostatniego odcinka nie widziałam, poproszę bez spoilerów [emoji5][emoji5][emoji5]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie też dlatego przeraża CC może też dlatego, że już wiem z czym to się je... chciałabym uniknąć ze wszystkich sił, moc spróbować naturalnie:)
Jak mi ostatnio jeszcze kosmetyczka powiedziała, że Ona po CC leżała i nie bardzo chciało jej się wstawać, a dziewczyny po SN biegały po oddziale godzinę po porodzie to jeszcze bardziej utwierdziłam się w swoich wątpliwościach.
 
Do góry