reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Jesteśmy po badaniach - z dzidzią wszystko idealnie, serduszko pięknie bije, machał nożkami i rączkami, waży 388g i po raz trzeci potwierdzono nam chłopczyka [emoji846] Nasz Bruno [emoji173]️
1503936610-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak tylko nauczę się obsługi forum to oczywiście wpiszę się do kalendarza. Teraz mam wizytę 6.09 nie mogę się już doczekać, mój mąż ma urodziny to może w prezencie dowiemy się kto mieszka w brzuszku.
Ja nie oglądam Gry o tron, ale namiętnie czytam książki kryminalne, do polskich jakoś się przekonać nie mogę, ale tak co miesiąc po wizycie kupuje sobie jakiś kryminał :)
 
Btw. oglądacie Grę o Tron? Widziałam dzisiaj finał sezonu, super[emoji106] skończyłam dzisiaj czytać Znachora i wzięłam się za Florystkę Bondy [emoji6]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu

Ja też nie oglądam. W ogóle jeśli chodzi o seriale to staram się unikać jak ognia, bo to takie pochłaniacze czasu, że szok :D Jak sobie przypomnę ile godzin poświęciłam na Chirurgów to płakać mi się chce, pierwsze sezony wałkowałam milion razy.
 
Hej Dziewczyny

Trzymam kciuki za wasze osiem polowkowych! Moje wydaje sie tak dawno temu bo prawie 2 tyg ze tez juz mysle czy nie umowic sie na kolejna wizyte szybciej, bo ciezko wyczekac do 11.09.

Tak piszecie o kupowaniu wiekszych ciuszkow a jak mi powiedzieli o wysokim prawdopodobienstwie porodu przedwczesnego to chce kupic rozmiar 'tiny baby' czyli jeden przed 'new born'. Nie mam pojecia jak to wyglada w UK odnosnie ilosci wymaganych ciuszkow ale to dopytam. Tak w ogole to nie mam jeszcze nic procz koszyka Mojzesza ;).

Wczoraj pojechalismy z mezem na marine, obiadek i sporo pochodzilsy bo byl upal a od wieczora I w nocy mocny bol biodra w tyle... jak zmienie pozycje to przechodzi z czasem ale chyba to nie jest nic niepokojacego....

Tak piszecie o problemach kardiologicznych... nie jestem zdiagnozowana ale od czasu to czasu czuje jak serce nierowno bije, arytmie ale tez czytalam ze to czeste w ciazy.

Ciesze sie ze piszecie o tym ubieraniu i nieprzegrzewaniu - tez nie zamierzam tego robic.

Milego dnia wszystkim a ja zamierzam korzytsac chyba z ostatniego upalnego dnia tego lata.

Powiem Ci ze ja już kupiłam trzy pary śpiochów newborn z Nexta i są tak maciupeńkie ze spokojnie wcześniaczek się w nich nie utopi.
A po za tym ciagle myśl ze wszystko skończy się dobrze i nie dodawaj sobie smutku takimi małymi ciuszkami.
Pozytywne nastawienie [emoji6]


A zapomniałam dodać ze oni jakoś specjalnie nie wymagają niczego szczególnego. Zawsze ci dadzą jeśli czegoś będzie brakować no i zależy jak długo chcesz zostać.
[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
Hej dziewczyny!! :)
Potwierdzona Helena!!! [emoji7][emoji272][emoji171]
Zdrowa, waży 368g ma piękne nóżki, raczki, brzuszek, buzie [emoji7] itd. Wszystko super! :)

Żeby nie było zbyt pięknie... Wracajac z badania otworzyłam skrzynkę a i w niej list. W poniedziałek miałam kontrolę zusu. Możecie wierzyć lub nie, byłam w sklepie, pisałam nawet z moim M na fejsie, że idę do sklepu 11:25 a że wróciłam o 11:55 kontrola była o...11:50!!!!!
Nie mam żadnego paragonu, płatności kartą bo były to małe kwoty byłam w sklepie i obok w piekarni. Mam się ustosunkować w ciągu 7 dni na piśmie... Miała któraś z Was taką akcję? Myślicie, że screen z rozmowy może być dowodem? Bo już trochę zgłupiałam... Tak edit jak wróciłam ze sklepu nie było w drzwiach żadnej kartki, ani żadnej informacji o przeprowadzonej kontroli. [emoji58]
 
Btw. oglądacie Grę o Tron? Widziałam dzisiaj finał sezonu, super[emoji106] skończyłam dzisiaj czytać Znachora i wzięłam się za Florystkę Bondy [emoji6]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Ja oglądam grę o tron, ale bez szału bo książki lepsze i osobiście dla mnie za dużo seksu i przemocy pokazali w formie pisanej aż tak się na tym nie skupiano. Ale wiadomo, ukazano to co się najlepiej sprzedaje. Wczoraj zaczęłam Florystke, coś się nie mogę wkręcić.

@AnnieQ pojechałes na IP?

Super dziewczyny z tymi wizytami [emoji7]
 
Ja mialam 20+1 i bylo ok[emoji6]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu

@Parkolka rozmiar rodziców po urodzeniu, czasem nie ma nic do rzeczy i maluch płata figla;)
przykład: kobieta 2,7kg mężczyzna drobniutki 2,5kg, tak i ta kobieta kiedy już miała zostać mama nastawiła sie na małe dziecko - córka 3700 i 59cm, później syn 4300 63cm :o
Kiedy usłyszałam, że urodziła go naturalnie przy swoich niewielkich gabarytach bo 154cm wzrostu oniemiałam.

Koleżanka ostatnio też rodziła ponad 4kg usg nie wykazywało tak dużej wagi i nie bylo wskazan na Cc :o

Poogladam te śpiworki do spania. One są jakoś ocieplane jak kolderka? Czy tylko bawełna cieniutka, a pod to jakis cieplejszy pajacyk?
Młody od poczatku spal w pościeli i. Nigdy się nie nakrył, sądzę że 99% z nas tak spało i było bezpieczne. Naprawde dziecko może sie udusić pod kołderkA? System obronny podpowiada mi, że jak miał sile ja zarzucic to i w sytuacji zagrożenia ja skopie. Oczywiście należy unikać takich stresowych sytuacji! Ale z mlodym mialam problem w druga strone, śpiwór go denerwował, a pościel zawsze skopał, po kilku probach przykrycia go doszłam do wniosku, że woli byc odkryty i ubierałam mu jedynie długie śpiochy.
to tak jak ja z mojego rodzeństwa byłam najmniejsza i ważyłam 3600, u mojego K On i reszta ok 4, a teść ponad 5 ;)
 
Ostatnia edycja:
Też męczę soczewki :)
Mnie nie tyle poród naturalny przeraża co CC i dochodzenie potem do siebie. Tutaj malutkie dziecko, a ja z raną w brzuchu. No i mam stracha przed pierwszymi tygodniami z maluchem.
A ja się boję że mnie rozedrze poród, ze mogę mieć problemy z nietrzymaniem moczu, nie mówiąc o strasznych porodach, gdzie muszą dziecko wypychac albo vacium (nie wiem jak się pisze) wysysac....

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Widać na odległość, że dobrze się czujesz i korzystasz. Cieszę się, że w końcu u Ciebie też nastały dobre dni [emoji6]

A Gry o tron nie oglądam. Kiedyś zaczęłam, ale mi nie podeszło. Nie mój klimat [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Fizycznie bdb chociaż boli mnie wszystko[emoji6] a to kręgosłup a to brzuch kłuje...skurczu w lydce dostalam wczoraj takiego ze obudziłam się z krzykiem i M szybko mi próbował to uspokoic a boli do teraz... ale ogólnie duzo lepiej się czuję aczkolwiek nieustannie myślę o tym zlym przeplywie tt macicznej...

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Do góry