reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Ja się cieszę, że my imię już mamy z głowy [emoji3] chociaż tyle... moja mama też już chyba się przyzwyczaila, bo pyta jak się IGŁA czuje [emoji3] ale jeszcze przymykam na to oko- mam nadzieję,że po porodzie będzie normalnie zwracac się do wnuczki [emoji3]
 
:D
 

Załączniki

  • 20614426_1711939178835684_529198406_n.jpg
    20614426_1711939178835684_529198406_n.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 69
Widziałam to w lżejszej wersji "ilu nie lubisz" nawet dziś cytowałam to swejemu tacie Wspominając jak baardzo odmienne gusta mamy z towarzyszem życia ... Jest trochę czasu, więc któreś, jakoś się utrze ;)
 
@piorko ja to zawsze mialam piersi dosc duze jak na swoja figure a teraz momentami sie zastanwiam czy mogo peknac hehe[emoji23]

@angelka no tez mniej wiecej podobnie liczylam hihi,teraz mamy tez o 1/3 wiecej krwi w organizmie jak dobrze zapamietalam takze to tez swoje wazy[emoji4]
Mi w talii z 2-3 tyg temu przybylo z 5-6 cm ale tak sobie mysle,ze moze narzady sie przesuwaja juz powoli.
Teraz sie boje zmierzyc bo zawsze mialam ok61-62 cm i jak przekrocze 70 to pewnie padne na zawal[emoji12]
Ja bym stawiala na sudocrem,bepanthen,ew jest jakas masc co plami na zolto ubranka ale nie pamietam nazwy[emoji4]

Podobno pieluszki bambusowe na lato sa super,bo dzidzi sie nie poci,wiecie jak podlozyc np miedzy siebie podczas karmienia czy cus [emoji4]ale nie wiem jak cenowo ,jeszcze nie sprawdzialam[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, ja dzisiaj planuje odpoczywac w domku i przynioslam prace z pracy wiec musze to zrobić.
Odnosnie kosmetykow dla dziecka, my uzywalismy bephanten na codzien. Nie cierpie sudokremu. Robi sie skorupa i ani tego z pachwinek nie dalo sie wymyc. Na odparzenie uzywalismy linomagu. Jak dla nas byl super. I do pielegnacji kosmetyki nivea.
Xssenia daj znac jak u Ciebie!
Milego dnia !
 
Hej dziewczyny, ja dzisiaj planuje odpoczywac w domku i przynioslam prace z pracy wiec musze to zrobić.
Odnosnie kosmetykow dla dziecka, my uzywalismy bephanten na codzien. Nie cierpie sudokremu. Robi sie skorupa i ani tego z pachwinek nie dalo sie wymyc. Na odparzenie uzywalismy linomagu. Jak dla nas byl super. I do pielegnacji kosmetyki nivea.
Xssenia daj znac jak u Ciebie!
Milego dnia !
U nas też Linomag na co dzień po kąpieli a Nivea kosmetyki super zapach :) Bephanten nam niebpodpasowal jakoś nie widziałam żadnego efektu a sudocrem używałam na oparzenia i był ok.

U nas nadal młoda chora i goraczkuje więc nadal siedzimy w domu. Zwariować idzie ;)
 
Tak zostawili mnie.
Najważniejsze że jesteś pod opieką lekarzy, sama wiem ze swojego przykładul, że pomimo że to pobyt w szpitalu to byłam spokojniesza i sytuacja się sama normowala
Veronique dużo odpoczywaj, wiem że ciężko tak leżeć ale to pomaga. Tak jak dziewczyny pisały już wcześniej -odpoczywajcie ile tylko możecie i chcecie, bo potem to będzie luksus 3mam za Was✊ będzie dobrze tylko Mamuśki pozytywne myślenie.
Co do wyprawki to w szpitalach przeważnie są listy co trzeba mieć, a na'potem' to np ubranka ja kupowałam na roz.62 bo synek był duży i wiedziałam że lepsze trochę większe niż za ciasne. Pielęgnacja to same zobaczycie lepiej nie kupować za dużo, jeżeli mogę doradzić zerknijcie na blog sroka o -tam może znajdziecie coś pomocnego.
Miłego dnia dla wszystkich
 
Ostatnia edycja:
reklama
Najważniejsze że jesteś pod opieką lekarzy, sama wiem ze swojego przykładul, że pomimo że to pobyt w szpitalu to byłam spokojniesza i sytuacja się sama normowala
Veronique dużo odpoczywaj, wiem że ciężko tak leżeć ale to pomaga. Tak jak dziewczyny pisały już wcześniej -odpoczywajcie ile tylko możecie i chcecie, bo potem to będzie luksus 3mam za Was✊ będzie dobrze tylko Mamuśki pozytywne myślenie.
Co do wyprawki to w szpitalach przeważnie są listy co trzeba mieć, a na'potem' to np ubranka ja kupowałam na roz.62 bo synek był duży i wiedziałam że lepsze trochę większe niż za ciasne. Pielęgnacja to same zobaczycie lepiej nie kupować za dużo, jeżeli mogę doradzić zerknijcie na blog sroka o -tam może znajdziecie coś pomocnego.
Miłego dnia dla wszystkich

Dziękuję bardzo.
Boję się myśleć o wyprawach i innych rzeczach dla dziecka. W sensie oglądać i kupować, jakiś taki ogólny mam strach. Byłam oglądać wózki dwa razy, a później wpadłam w jakiś dziwny dół, że myślę o wózku a tu macica wariuje...
 
Do góry