reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@angelka90 ja mam 2,5 kilo na plus a brzucha malo co i zasatanawia mnie to gdzie te kg sa:/
Niby nie widze zebym przytyla jakos ale wkurza mnie to.
Choc i tak jestem przeszczesliwa ,ze Asiunia rosnie[emoji5]
Ja przez ten miesiac jak lezalam to kg przybralam i strcialam miesnie na pewno ,bo jak wstalam pozniej to po przejsciu kawalka juz bylam mega zmeczona.
A niestety jak sie lezy to sie mysli o jedzeniu,ciezko Ci bedzie sie powstrzymac:/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 oczywiście, że w cycki :D No bo gdzie indziej? U mnie 5 kilo na plusie, ale mało co po mnie widać...ale przed ciążą byłam taka chuda, że teraz wyglądam nareszcie jak człowiek, a nie zjawa :D Miło jest nie oglądać własnych kości :) Więc z tych cycków, to tylko się cieszyć! :D

@angelka90 ale to tak wyprowadzić z miejsca zamieszkania? Ja też szukam ladnych albumów, bo wywołałam wszystkie zdjęcia z ostatnich 10 lat (nareszcie :D) i próbuję je jakoś logicznie ułożyć. Moja szwagierka podesłała mi pomysł na album na zdjęcia wklejane, a że jestem książkoholiczką z upodobaniem do pięknych okładek, najbardziej przypadły mi do guty skórzane albumy z możliwością graweru :) Jak sobie pomyślałam, że podzielę te zdjęcia na konkretne okresy i ustawię na półce, to będzie mi się to pięknie komponowało z encyklopediami i Pismem Św. :D Prawie jak kronika rodzinna :D
Tylko to sortowanie..:p
 
@Funia90 oczywiście, że w cycki :D No bo gdzie indziej? U mnie 5 kilo na plusie, ale mało co po mnie widać...ale przed ciążą byłam taka chuda, że teraz wyglądam nareszcie jak człowiek, a nie zjawa :D Miło jest nie oglądać własnych kości :) Więc z tych cycków, to tylko się cieszyć! :D

@angelka90 ale to tak wyprowadzić z miejsca zamieszkania? Ja też szukam ladnych albumów, bo wywołałam wszystkie zdjęcia z ostatnich 10 lat (nareszcie :D) i próbuję je jakoś logicznie ułożyć. Moja szwagierka podesłała mi pomysł na album na zdjęcia wklejane, a że jestem książkoholiczką z upodobaniem do pięknych okładek, najbardziej przypadły mi do guty skórzane albumy z możliwością graweru :) Jak sobie pomyślałam, że podzielę te zdjęcia na konkretne okresy i ustawię na półce, to będzie mi się to pięknie komponowało z encyklopediami i Pismem Św. :D Prawie jak kronika rodzinna :D
Tylko to sortowanie..:p


Dokładnie takie mi się podobają, brązy , beże , karty w kolorze ecru. Przy czym ten ciążowy chcę zrobić sama, z bazy albumowej własnoręcznie go ozdobić, na zasadzie takiego pamiętniczka z wpisami i zdjęciami naszymi jak i z usg, jeszcze nie mam pełnej koncepcji na razie taki zalążek, wszystko pewnie wyjdzie w trakcie.

Z wyprowadzką to tak, z mieszkania w którym dotychczas mieszkaliśmy. Stwierdziliśmy, a raczej mój luby od dwóch dni szaleje, że to mieszkanie jest za małe i jutro idziemy oglądać domek. :)
Fakt, mimo 3 pokoi powierzchniowo jest dość ograniczone i póki nie trzeba było wstawiać dodatkowej komody i łóżeczka było ok.
Myślałam, że te 2 lata jeszcze tu przemieszkamy ;) Później planujemy przenieśc się na drugi koniec Polski, tam kupić dom i posadzić drzewo, z płodzeniem syna może być różnie ;) oby nie chciał walczyć aż do osiągnięcia celu ;) haha
Tak czy inaczej, jeśli to mieszkanko jutro okaże się przytulnym kątem, nic nie będzie mnie powstrzymywało przed zmianą... jedynie kwestia kalkulacji kosztów. No i wsparcia pakujacego dobytku obecnego :p
 
@xssenia trzymaj się :*

@Funia90 tak też liczę, 1kg cycuszki, 800g macica z wodami, 200g dzidziulek, no i zostaje kilogram w wiekszej mierze wody niż tłuszczu wypełniający cały organizm ;)
A poważnie to stałam się taka szeroka w talii, niby brzuch nie odstaje i znajomi nie dowierzaja, a jak ktoś nie wie to nadal nie poznaje ciąży, ale ja widze jak z sylwetki X stałam się [] :p
 
@xssenia trzymaj się :*

@Funia90 tak też liczę, 1kg cycuszki, 800g macica z wodami, 200g dzidziulek, no i zostaje kilogram w wiekszej mierze wody niż tłuszczu wypełniający cały organizm ;)
A poważnie to stałam się taka szeroka w talii, niby brzuch nie odstaje i znajomi nie dowierzaja, a jak ktoś nie wie to nadal nie poznaje ciąży, ale ja widze jak z sylwetki X stałam się [] :p
ja z X zrobiłam się O :D
 
reklama
Czy nalezy stosować kremy przeciwodparzeniom typu nivea i inne drogeryjne, czy dopiero w razie pojawienia się odparzeń zaatakować je sudocremem?
Takie proste rzeczy, a przeglądając strony z akcesoriami i kosmetykami dziecięcymi zaczynam zastanawiać się nad najprostrzymi rzeczami, np. ile pieluszek tetrowych zamówić :D
 
Do góry