reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Czy nalezy stosować kremy przeciwodparzeniom typu nivea i inne drogeryjne, czy dopiero w razie pojawienia się odparzeń zaatakować je sudocremem?
Takie proste rzeczy, a przeglądając strony z akcesoriami i kosmetykami dziecięcymi zaczynam zastanawiać się nad najprostrzymi rzeczami, np. ile pieluszek tetrowych zamówić :D

Ja nie używałam żadnych kremów, dopiero jak widziałam ze jest podrażnienie lekkie to maści alantan. Polecam ja na wszelkie podrażnienia i odparzenia. Od początku jak smarowałam córkę sudocremem to położna mi powiedziała ze o wiele lepsze i delikatniejsze są maści z linomagiem (np alantan) i miała rację, bo do tej pory używam tylko tej i jestem zadowolona. A przy mega mocnych odparzeniami np od biegunki to najlepiej dodać do kąpieli zamiast płynu kisielu z maki ziemniaczanej.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wyjdę na smeciora :))) ale czuję się jakoś niefajnie.
Spoko. Mysle, ze kazda z nas ma takie mysli. I to tez jest ok, tu zawsze mozeez sie pozalic. [emoji5].
Ja tez lapie rozne doly, np kupilam kilka ubranek dla coreczki a ktos z bliskiej rodziny skomentowal, ze za wczesnie kupuje... od razu dolek. Potem pomyslalam, ze faktycznie nie na wszystko mam wplyw ale moge cieszyc sie ciaza i miec nadzieje, ze bedzie ok. [emoji5]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
@Funia90 umnie to samo haha 64cm i jak teraz widze 70, to zawrotów dostaję;) ale to na szczęście szybko wraca do normy. :)

Sudocrem dla mnie jest ok, ale uzywa sie go kiedy odparzenia juz sie pojawią, a nie profilaktycznie.
Żółta maść to pewnie linomag
 
Ja nie używałam żadnych kremów, dopiero jak widziałam ze jest podrażnienie lekkie to maści alantan. Polecam ja na wszelkie podrażnienia i odparzenia. Od początku jak smarowałam córkę sudocremem to położna mi powiedziała ze o wiele lepsze i delikatniejsze są maści z linomagiem (np alantan) i miała rację, bo do tej pory używam tylko tej i jestem zadowolona. A przy mega mocnych odparzeniami np od biegunki to najlepiej dodać do kąpieli zamiast płynu kisielu z maki ziemniaczanej.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak krochmal jest najlepszy do kąpieli na odparzenia i wysypki czy podrażnienia
 
reklama
Hej dziewczyny! U mnie wszystko gra. Dzidzia rosnie, bedzie chlopak :) Oprocz mdlosci i zmeczenia w I trymestrze nie mam zadnych dolegliwosci, nie przytylam nawet jeszcze ;-) Teraz tylko pozostaje wybrac jakies fajne imie, a czuje, ze nie bedzie to latwe.
Super[emoji6] zaglądaj częściej! Jak remont?

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Do góry