reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Niestety to wiem i ważę się zawsze rano naczczo i po dwojeczce :D
U lekarza gorzej bo wizyta wieczorem to waga może duuuuzo skoczyć
No u mnie tak właśnie jest. W domu na wadze 75 a u lekarza było 77. Ale wizytuje ok 14-15. Po obiedzie, butli wody mineralnej to nie ma się co dziwić że taka różnica. Niestety w karcie jest ta waga co u lekarza:(
 
reklama
Witajcie ponownie :-)
Śpieszę napisać że po dzisiejszej wizycie u położnej i ginekologa wszystko w jak najlepszym porządku. Mała rośnie i podczas badania pokazała dziś co potrafi i jak pięknie fika koziołki.
Pozdrawiamy razem z Olą (decyzja zapadła co do imienia ;-) )
Super, że Ola zdrowa i aktywna:)
 
Cześć dziewczyny :)
nadrobiłam, ale było mega ciężko :D poświęciłam na to pewnie większość drzemki córki, więc teraz tylko czekam aż ją usłyszę :blink:

-Ja też kiedyś bardzo dużo czytałam, ostatni raz przed wyjazdem na porodówkę :happy: nawet już w drodze w ręku trzymałam książkę, pewna że dokończę albo w trakcie albo po, o ja głupia :-D:-D:-D

-Wczoraj moja sąsiadka, która jest na podobnym etapie ciąży miała wizytę (bardzo nastawiła się na drugą córeczkę i jej starsza córcia wszystkim mówiła, że będzie miała siostrę) i okazało się, że na 100% chłopiec... mówi że musi to przetrawić i że łatwo mi ją pocieszać skoro u nas udało się tak jak marzyliśmy...
-My ciągle myślimy nad imieniem, nawet nasza roczna córeczka ,,losowała" imię dla siostry, jak wyciągneła nie to co nam podpasowało to robiliśmy od nowa :-) :)

Powodzenia wszystkim wizytującym i miłego dnia !
 
Cześć dziewczyny :)
nadrobiłam, ale było mega ciężko :D poświęciłam na to pewnie większość drzemki córki, więc teraz tylko czekam aż ją usłyszę :blink:

-Ja też kiedyś bardzo dużo czytałam, ostatni raz przed wyjazdem na porodówkę :happy: nawet już w drodze w ręku trzymałam książkę, pewna że dokończę albo w trakcie albo po, o ja głupia :-D:-D:-D

-Wczoraj moja sąsiadka, która jest na podobnym etapie ciąży miała wizytę (bardzo nastawiła się na drugą córeczkę i jej starsza córcia wszystkim mówiła, że będzie miała siostrę) i okazało się, że na 100% chłopiec... mówi że musi to przetrawić i że łatwo mi ją pocieszać skoro u nas udało się tak jak marzyliśmy...
-My ciągle myślimy nad imieniem, nawet nasza roczna córeczka ,,losowała" imię dla siostry, jak wyciągneła nie to co nam podpasowało to robiliśmy od nowa :-) :)

Powodzenia wszystkim wizytującym i miłego dnia !
Mi się marzy chłopak i dzisiaj właśnie zaczęłam mieć leki zw jeśli okaże się że dziewczynka to będę w jakimś stopniu rozczarowana [emoji20] ogólnie wiadomo żeby zdrowe było ale fajnie by było gdyby. .
 
Mi tez marzył się chłopak. Zawsze mówiłam że chce mieć urwiska, który będzie skakał po drzewach;) no i z tego co pokazało ostatnio USG marzenie się spełniło. M mówił na początku że chce córeczkę, a później jak już się okazało że dzidzia ma siusiaka to przyznał się że tak tylko mówił, zęby nie było później rozczarowania a w głębi serca chciał synka. A ja od początku czułam że pod sercem noszę synusia:) teraz najważniejsze żeby był zdrowy.
 
Trzymam kciuki i czekam na same dobre wieści :)
Też mam dziś wizytę ale u dentysty, za to już mnie nosi za jutrem.
Dziś się ważyłam i +1 kg od zeszłego tygodnia. Ogólny bilans +4,5 kg. Dobrze, że na razie wszystko idzie w brzuch i cycki.
Ja to nawet nie mogę jeść dużych porcji, bo zaraz źle się czuje. Nawet zjedzenie małej porcji zajmuje mi duuużo czasu.
My z B chcieliśmy synka jeszcze przed staraniami, jakieś 3 tygodnie temu okazało się, że jednak prawdopodobnie będzie dziewuszka i jakoś szoku nie było i tak będzie kochane i rozpieszczane. Jutro mam nadzieje na potwierdzenie płci :)
 
Ja mam 4 kg na plusie odkąd jestem w ciąży, ale przed takie głupie 5 kg sobie wrzuciłam, wiec na pewno to będę chciała zgubić
Lekarz mnie na L4 wysyła :( za tydzień mam przyjść po zwolnienie . Dostałam luteine
Na szczęście dzidzia ok, serduszko bije i ma 16 cm
To super! Dlaczego luteina? Coś z szyjką? Odpoczniesz[emoji8]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Ja mam 4 kg na plusie odkąd jestem w ciąży, ale przed takie głupie 5 kg sobie wrzuciłam, wiec na pewno to będę chciała zgubić
Lekarz mnie na L4 wysyła :( za tydzień mam przyjść po zwolnienie . Dostałam luteine
Na szczęście dzidzia ok, serduszko bije i ma 16 cm
Idź na zwolnienie i nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia. I tak długo dałaś radę w pracy. Toć za chwilę 6 miesiąc:) pracujesz, płacisz uczciwie składki, pewnie wcześniej nie chodziłaś na l4 z byle kataru, więc ci się należy:) pracodawca jak mądry to też to zrozumie
 
Do góry