reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Hej Dziewczyny

Gratuluje juz dwojce mamus pozytywnych wiesci I trzymam kciuki za 6 pozostalych!

Dzis wkroczylam w 21 tydzien I mam az 7 kg na plusie... trudno bedziemy gubic pozniej poza tym to juz polowka a nawet wiecej ;).

Ja o dziwo wyspalalam sie wspaniale dzisiejszej nocy! Wyczytalam ze teraz dzidzia moze spac do 14 godzin. Moje tez jest aktywne wieczorem poznym I wczesnym rankiem.

Milego dnia Kochane!

Ja dzis mam spotkanie z dziewczynami z poprzedniej pracy ktore wiedzialy o moich stratach takze jak zobacza mnie z brzuszkiem na pewno bardzo sie uciesza :)
 
Ale produkujecie...
Też miałam kiepską noc, obudziłam się koło 4 i nie mogłam już zasnąć, ale już nawet o tym nie piszę, bo u mnie tak co noc... A nawet specjalnie poszłam na wieczorny spacer z przyjaciółką, żeby się zrelaksować i ciut zmęczyć. Nie pomogło.
Brzuch mam od rana cały twardy, i boli, to chyba wzdęcia. Nie miałam czasu na normalne śniadanie, więc zjadłam trochę ciasta bananowego i koktajl owocowy. Może ta mieszanka mi zaszkodziła, a może to siedzenie w pracy, bo wczoraj pod koniec dnia brzuch mnie zaczął boleć. Zobaczę jak długo wytrzymam dzisiaj, bo zaczęło się wcześnie...

Dziewczyny, jak to jest z miesiącami w ciąży? Ja ciągle operuję tygodniami, ale jak mam powiedzieć, który to miesiąc to nie wiem. Jak się je liczy? Gdzieś widziałam rozpiskę, i tam 6 miesiąc był o wiele dłuższy niż pozostałe.
 
Dziekuje dziewczyny :)
Ciągnie i pobolewa mnie miejsce na brzuchu, które nie powinno dlatego luteine.
Wizyte mam 29.08 ale właśnie po L4 i od razu wyniki krwi dam. No i na drugie prenatalne mam się w tym tygogniu umówić, że tak we wrześniu iść
 
Ja mam 4 kg na plusie odkąd jestem w ciąży, ale przed takie głupie 5 kg sobie wrzuciłam, wiec na pewno to będę chciała zgubić
Lekarz mnie na L4 wysyła :( za tydzień mam przyjść po zwolnienie . Dostałam luteine
Na szczęście dzidzia ok, serduszko bije i ma 16 cm
Jestem bardziej zrelaksowana, mogę posłuchać muzyki, poczytać książkę, skorzystać z końcówki lata w ogródku a pracując wieczorem padałam na pysk. Teraz czuję, że dbam o siebie i Malucha. Mam nadzieję, że u Ciebie nic groźnego i ważne, że Maluszek ok :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja też chciałam dłużej pracować ale wyszło inaczej. I wiesz co, nie żałuję. Jestem bardziej zrelaksowana, mogę posłuchać muzyki, poczytać książkę, skorzystać z końcówki lata w ogródku a pracując wieczorem padałam na pysk. Zaczęłam lepiej się odżywiać bo chodząc do pracy nie było czasu i siły na wartościowe posiłki i tylko chudłam. Teraz czuję, że dbam o siebie i Malucha. Mam nadzieję, że u Ciebie nic groźnego i ważne, że Maluszek ok :)
Zazdroszcze... ja jak bym poszla na wolne to zostane z niczym ;( czyt. Wlasna dzialanosc... place zus cholerny i jajo z tego czlowiek ma.
Chce pomoc mezowi jeszcze poki moge bo pozniej wszystko na jego glowie.
 
Ale produkujecie...
Też miałam kiepską noc, obudziłam się koło 4 i nie mogłam już zasnąć, ale już nawet o tym nie piszę, bo u mnie tak co noc... A nawet specjalnie poszłam na wieczorny spacer z przyjaciółką, żeby się zrelaksować i ciut zmęczyć. Nie pomogło.
Brzuch mam od rana cały twardy, i boli, to chyba wzdęcia. Nie miałam czasu na normalne śniadanie, więc zjadłam trochę ciasta bananowego i koktajl owocowy. Może ta mieszanka mi zaszkodziła, a może to siedzenie w pracy, bo wczoraj pod koniec dnia brzuch mnie zaczął boleć. Zobaczę jak długo wytrzymam dzisiaj, bo zaczęło się wcześnie...

Dziewczyny, jak to jest z miesiącami w ciąży? Ja ciągle operuję tygodniami, ale jak mam powiedzieć, który to miesiąc to nie wiem. Jak się je liczy? Gdzieś widziałam rozpiskę, i tam 6 miesiąc był o wiele dłuższy niż pozostałe.
Witaj:-)
Znalazłam taki przelicznik:
Tydzień ciąży - który to miesiąc ciąży oraz trymestr?
tydzień ciąży miesiąc ciąży trymestr ciąży
1 tydzień ciąży
1 miesiąc 1 trymestr
2 tydzień ciąży 1 miesiąc 1 trymestr
3 tydzień ciąży 1 miesiąc 1 trymestr
4 tydzień ciąży 1 miesiąc 1 trymestr
5 tydzień ciąży 2 miesiąc 1 trymestr
6 tydzień ciąży 2 miesiąc 1 trymestr
7 tydzień ciąży 2 miesiąc 1 trymestr
8 tydzień ciąży 2 miesiąc 1 trymestr
9 tydzień ciąży 3 miesiąc 1 trymestr
10 tydzień ciąży 3 miesiąc 1 trymestr
11 tydzień ciąży 3 miesiąc 1 trymestr
12 tydzień ciąży 3 miesiąc 1 trymestr
13 tydzień ciąży 3 miesiąc 1 trymestr
14 tydzień ciąży 4 miesiąc 2 trymestr
15 tydzień ciąży 4 miesiąc 2 trymestr
16 tydzień ciąży 4 miesiąc 2 trymestr
17 tydzień ciąży 4 miesiąc 2 trymestr
18 tydzień ciąży 5 miesiąc 2 trymestr
19 tydzień ciąży 5 miesiąc 2 trymestr
20 tydzień ciąży 5 miesiąc 2 trymestr
21 tydzień ciąży 5 miesiąc 2 trymestr
22 tydzień ciąży 5 miesiąc 2 trymestr
23 tydzień ciąży 6 miesiąc 2 trymestr
24 tydzień ciąży 6 miesiąc 2 trymestr
25 tydzień ciąży 6 miesiąc 2 trymestr
26 tydzień ciąży 6 miesiąc 2 trymestr
27 tydzień ciąży 6 miesiąc 2 trymestr
28 tydzień ciąży 7 miesiąc 3 trymestr
29 tydzień ciąży 7 miesiąc 3 trymestr
30 tydzień ciąży 7 miesiąc 3 trymestr
31 tydzień ciąży 7 miesiąc 3 trymestr
32 tydzień ciąży 8 miesiąc 3 trymestr
33 tydzień ciąży 8 miesiąc 3 trymestr
34 tydzień ciąży 8 miesiąc 3 trymestr
35 tydzień ciąży 8 miesiąc 3 trymestr
36 tydzień ciąży 9 miesiąc 3 trymestr
37 tydzień ciąży 9 miesiąc 3 trymestr
38 tydzień ciąży 9 miesiąc 3 trymestr
39 tydzień ciąży 9 miesiąc 3 trymestr
40 tydzień ciąży 9 miesiąc 3 trymestr
 
Dziekuje dziewczyny :)
Ciągnie i pobolewa mnie miejsce na brzuchu, które nie powinno dlatego luteine.
Wizyte mam 29.08 ale właśnie po L4 i od razu wyniki krwi dam. No i na drugie prenatalne mam się w tym tygogniu umówić, że tak we wrześniu iść
Idz idz na wolne ! Nie zastanawiaj sie;)
A gdzie cie boli? Mi gin mowila ze jak bol brzucha bedzie sie powtarzal to da mi jakies tabletki. Miałam spokoj juz 3 tyg z bolami a dzis znow taki jak by delikatny miesiaczkowy
 
reklama
Zazdroszcze... ja jak bym poszla na wolne to zostane z niczym ;( czyt. Wlasna dzialanosc... place zus cholerny i jajo z tego czlowiek ma.
Chce pomoc mezowi jeszcze poki moge bo pozniej wszystko na jego glowie.
Może bedzie Ci łatwiej później bo wiesz jak to jest jak się dla kogoś pracuje. Nie daj Boże zwolnienie na dziecko i mogą się z Tobą w każdej chwili pożegnać bo już nie jesteś tak wydajna jak wcześniej itp. Zresztą w każdej sytuacji są plusy i minusy. Życzę Ci dużo spokoju!
 
Do góry