reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
powroce do wczorajszego tematu stawiania się macicy lub naciągania Maleństwa. mi dziś zdarzylo się to tylko ( a może az ) raz. i nadal nie wiem co to, na razie nie dzwoniłam do gin bo dziś o wiele lepiej się czuje już tak pachwiny nie rwa tylko skory na brzuchu brakuje. a jak u Was z tymi skurczami czy oby tak Dzidziusiowa gimnastyka.
P.S. na forum pord 3 mamy stwierdzily ze to raczej nie Dzidzius a skurcze Braxtona-Hicksa. Po 20 tyg norma jeśli nie sa za czeste.

U mnie 17t. Mam nadzieję, że się nie nasilą.
 
Małgosiu, u mnie to problemy z jedzeniem nie pozwalają przytyć. Z zazdrością czytam o pomidorowkach czy pizzach. U mnie szaleństwem jest rogal maślany w soboty od niedawna:))
Współczuję kochana. Ja mogłabym jeść wszystko: cebulę, czosnek, kiszoną kapustę, pizzę, curry i jest ok. Tylko straczkowych coś się boję bo przed ciąża strasznie mnie wzdymaly i póki jem sporo mięsa to wolę z tego typu jedzenia zrezygnować. Z czego wynikają twoje problemy? Pewnie temat był poruszany ale nie kojarzę. Czy to chodzi o problem z jelitami? Jakiś stan zapalny i biegunki?
 
U mnie napina się brzuch jak chodzę ale nie mam takich wybrzuszeń. Kształt ma ten sam tylko jest twardszy. No i mam takie uczucie jakby skóry brakowało, takie ciągnięcie, napięcie. Jak siadam to po chwili odpuszcza.To już nie wiem co to u mnie jest...Na szczęście jutro mam wizytę to zapytam.
Mój brzuchol też robi się nieco twardszy jak stoję lub chodzę, pokazywałam ginowi i mówił że jest ok. Myślę że to stawianie się macicy to takie właśnie dziwnie wyglądające wybrzuszenia ale zawsze warto zapytać o to lekarza. Co do forum, to fakt uzależnia strasznie:) ale to dobrze, przynajmniej nie ma czasu na czytanie głupot
 
reklama
Jak pięknie wycięte skórki[emoji7]
Zdradzisz mi tajemnice ?!


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
Jasne że mogę zdradzić. Wycinaczka do skórek kochana ta akurat z Avonu bo stara mi zaginęła.:happy2::-) :):)
 

Załączniki

  • IMG_20170821_200031-600x1066.jpg
    IMG_20170821_200031-600x1066.jpg
    116,7 KB · Wyświetleń: 65
Do góry