reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
CZEŚĆ Dziewczyny, właśnie wracam z pracy i miło się czyta te 254 posty :))))

@Lovi23 słodki brzuszek :)
U mnie póki co talia się wypełniła, ale poza tym nic. Nadal noszę normalne spodnie przedciazowe. Ale przytyłam 900gram :)) jeszcze 2 kilo i dobrne do wagi startowej :)

W środę mam wizytę u ginekologa. W poniedziałek polowkowe. Wcześniej pisalyscie o uczuciu gorąca na piersiach, wczoraj moja skóra była tam mocno czerwona. Położyłam sobie nawet maskę łagodząca :<
 
CZEŚĆ Dziewczyny, właśnie wracam z pracy i miło się czyta te 254 posty :))))

@Lovi23 słodki brzuszek :)
U mnie póki co talia się wypełniła, ale poza tym nic. Nadal noszę normalne spodnie przedciazowe. Ale przytyłam 900gram :)) jeszcze 2 kilo i dobrne do wagi startowej :)

W środę mam wizytę u ginekologa. W poniedziałek polowkowe. Wcześniej pisalyscie o uczuciu gorąca na piersiach, wczoraj moja skóra była tam mocno czerwona. Położyłam sobie nawet maskę łagodząca :<
Jak wy to robicie że tak mało tyjecie?! Ja już mam chyba 6 kg na plusie, o ile nie więcej. Staram się nie jeść na noc i w ogóle wydaje mi się, że się nie obżeram... może mam to po mamie, ona tyle po 30 kg w każdej ciąży. O zgrozo :(
 
Jak wy to robicie że tak mało tyjecie?! Ja już mam chyba 6 kg na plusie, o ile nie więcej. Staram się nie jeść na noc i w ogóle wydaje mi się, że się nie obżeram... może mam to po mamie, ona tyle po 30 kg w każdej ciąży. O zgrozo :(
Małgosiu, u mnie to problemy z jedzeniem nie pozwalają przytyć. Z zazdrością czytam o pomidorowkach czy pizzach. U mnie szaleństwem jest rogal maślany w soboty od niedawna:))
 
Jak wy to robicie że tak mało tyjecie?! Ja już mam chyba 6 kg na plusie, o ile nie więcej. Staram się nie jeść na noc i w ogóle wydaje mi się, że się nie obżeram... może mam to po mamie, ona tyle po 30 kg w każdej ciąży. O zgrozo :(

Myślę, że oprócz tak skrajnie restrykcyjnych diet jak ma Veronique to po prostu kwestia genów.
Ja miałam zawsze super przemianę materii, i rzadko odmawiałam sobie czegokolwiek. Teraz niczego sobie nie odmawiam (oprócz białego pieczywa, bo mam koszmarne wzdęcia), choć wydaje mi się, że też nie jem jakoś więcej.
I właśnie dobijam do mojej normalnej wagi sprzed walki o ciążę, czyli 52 kg.
 
Takim akcentem kończę dzisiejszy dzień. Właśnie skończyłam robić.:biggrin2:
 

Załączniki

  • IMG_20170821_190200-800x450.jpg
    IMG_20170821_190200-800x450.jpg
    61,5 KB · Wyświetleń: 86
  • IMG_20170821_190123-800x450.jpg
    IMG_20170821_190123-800x450.jpg
    53 KB · Wyświetleń: 87
reklama
Jak wy to robicie że tak mało tyjecie?! Ja już mam chyba 6 kg na plusie, o ile nie więcej. Staram się nie jeść na noc i w ogóle wydaje mi się, że się nie obżeram... może mam to po mamie, ona tyle po 30 kg w każdej ciąży. O zgrozo :(
Ja właśnie z tych co tyja w tej Ciąży :D 5 kg na plusie...
 
Do góry