reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Dziękuję, nie jestem perfekcjonistką, robię hybrydy sobie w domu.czasem mamie i szwagierkom.:-),ale dziękuję za miły komentarz.:)
Właśnie miałam pytać czy hybrydy :-) też robię sama sobie w domu, ale mogę nie są takie dopracowane jak Twoje [emoji3] jakich lakierów używasz? Próbowałas może tych z aliexpress? Bo ja zamówiłam z ciekawości, jednak 4 zł a 30 bardzo mnie zainteresowało [emoji6] ponoć na firmowej bazie i topie dobrze się trzymają, bardzo jestem ciekawa.

Tak, co prawda dodaje już twaróg i makaron nitki, ale dozywiam się nutridrinkami albo cubitanami. No i słodkie brzoskwinie dodaje, kilka plastrów. Do popijania woda. No i do zup kasza manna i siekane żółtko :)


Matko, cebula by mnie zabiła ;) ja nie mogę nawet wywaru warzywnego z porem, od razu wzdęcia i okropny dyskomfort.
Zaczęło się od dyspepsji czynnościowej a skończyliśmo na zapaleniu przełyku i żołądka. Teraz jem już więcej stałych rzeczy. Idzie ku dobremu w każdym razie :)

Omg [emoji33] mam nadzieję, że szybko wrócisz do normalnego jedzenia, na pewno Cie to wykancza.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bidulko! A ja głupia narzekam że się obżarlam albo że za dużo przytyłam. Aż mi się głupio zrobiło:(

Właśnie miałam pytać czy hybrydy :-) też robię sama sobie w domu, ale mogę nie są takie dopracowane jak Twoje [emoji3] jakich lakierów używasz? Próbowałas może tych z aliexpress? Bo ja zamówiłam z ciekawości, jednak 4 zł a 30 bardzo mnie zainteresowało [emoji6] ponoć na firmowej bazie i topie dobrze się trzymają, bardzo jestem ciekawa.



Omg [emoji33] mam nadzieję, że szybko wrócisz do normalnego jedzenia, na pewno Cie to wykancza.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuję Dziewczyny! Naprawdę jest już zdecydowanie lepiej. Czuję jakąś moc, no i wreszcie chce mi się gdzieś wyjść do ludzi :)
 
Właśnie miałam pytać czy hybrydy :-) też robię sama sobie w domu, ale mogę nie są takie dopracowane jak Twoje [emoji3] jakich lakierów używasz? Próbowałas może tych z aliexpress? Bo ja zamówiłam z ciekawości, jednak 4 zł a 30 bardzo mnie zainteresowało [emoji6] ponoć na firmowej bazie i topie dobrze się trzymają, bardzo jestem ciekawa.



Omg [emoji33] mam nadzieję, że szybko wrócisz do normalnego jedzenia, na pewno Cie to wykancza.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam kilka lakierów z semilaca a teraz ostatnio u nas w sklepie pojawiła się jakaś nowa seria po 17 zł. Kupiłam i powiem że ładnie się trzymają tylko trzeba 3 warstwy lakieru kłaść. Te że zdj są właśnie też z tej serii i jeszcze takie . Lubię pastelowe kolory ostatnio kupowałam.
 
Seria nazywa się La Boom. Te też są tej serii.polecam jak za takie pieniądze. Takich po 4 zł to chyba bym nie kupiła i powiem że nawet nie widziałam takich u mnie w okolicy.
 

Załączniki

  • IMG_20170616_212257-600x1066.jpg
    IMG_20170616_212257-600x1066.jpg
    145,3 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Malgosia ja mam ten Sam problem! Przytylam juz ponad 6kg... I bym jadla I jadla a to naprawde niebezpieczne bo mam tendencje do tycia po mamie. Jaki dziecko rodzice kupowali Biovital bo takim bylam niejadkiem a teraz to chyba trzebaby bylo chowac jedzenie przede mna tym bardziej jak sie mieszka w miedzykulturowym miescie z roznymi kuchniami swieta na wyciagniecie reki ;)
Ja zawsze byłam szczupła, wręcz chuda. Na swoim ślubie ważyłam 63kg przy wzroście 180cm. Często znajomi mówili mi ze powinnam przytyć. No i "masz babo placek". Ale mam nadzieję, że po ciąży szybko zgubię. Obiecałam sobie i dzidzi że codziennie będziemy chodzić na długie spacery:) będzie dobrze. Moją największą radością jest to ze w końcu udało mi się zajść w ciążę, a kilogramy to wątek poboczny. Mam kochającego męża, który już planuje drugie dziecko bo mówi że ciąża mi służy:) że sexy wyglądam. Więc chcę mu wierzyć:))))
 
Do góry