reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
taka uzyskałam odpowiedz od jednej z mam tuz przed porodem: "Dzidzia jest za mała by się rozpychać w tym etapie ciąży ma jeszcze dużo miejsca. Pukania, stukania ...ale nie rozpychania - rozpychania jak ciąża jest bardziej zaawansowana a dziecku robi się ciasno."
jutro zadzwonię do gin i zobaczę co mi powie, spytam o nospe i magnez.
Dziewczyny zycze spokojnej nocy bez stawiania się macicy.
 
reklama
W każdym bądź razie liczcie te twardnienia brzucha :) nie może być ich więcej jak 10 na dzien.

Kass- jeśli to skurcze to nie można glaskac brzucha w tym czasie... No chyba, że chcesz prowokować macice do dalszych skurczy? :)
miałam takie dwa przypadki dziś jeden po drugim w odstępie 5 minutowym w pozycji lezacej ( może to efekt nerwow po klotni z tesciowa, adrenalina itp. )
 
Tez się martwię swoją wagą, teraz ważę 5 kilo mniej niż przed ciążą. A to już 5 miesiąc...


Idę po tę kawkę, dziękuję jeszcze raz dziewczyny :)
Też się martwiłam o wagę. Zaraz po teście ciążowym ważyłam 56 kg. Miesiąc temu już tylko 51. A teraz jak stanęłam na wagę, zobaczyłam 53,7 Ważne, że dzidek rośnie, badania w normie (17 t.c). A który tydzień u Ciebie? ☺
 
Mnie też czasami się napina brzuch , ale tak jakby po jednej stronie, i najczęściej jak się położę na plasko na plecach , wystarczy że zmienię pozycję i jest ok. Też nie wiem czy to dzidzia czy macica.. a dzisiaj znowu kłujący ból pleców promieniujący do poldupka, najlepsze jest to, że praktycznie cały dzień leżę a i tak coś boli. Mąż wymasowal i jest trochę lepiej.
 
Mnie też czasami się napina brzuch , ale tak jakby po jednej stronie, i najczęściej jak się położę na plasko na plecach , wystarczy że zmienię pozycję i jest ok. Też nie wiem czy to dzidzia czy macica.. a dzisiaj znowu kłujący ból pleców promieniujący do poldupka, najlepsze jest to, że praktycznie cały dzień leżę a i tak coś boli. Mąż wymasowal i jest trochę lepiej.
Od wczoraj mam to samo, kluje mnie w plecach na dole az odczuwam to nizej, cos a la bol przy rwie... musze poprosic meza o masaz
 
Podobne wybrzuszenia chyba wstawiala Mooms i to chyba nie jest rozpychanie sie maluszka tylko stawianie macicy i z tego co pamietam to gin kazal liczyc te stawiania i informowanie go. Takze moze warto dopytaac swojego gina
 
Przypadkowy zakup w auchan, pleć noe potwierdzona wiec jeszcze nie szaleje ;)
 

Załączniki

  • 20170819_191334-1170x2080.jpg
    20170819_191334-1170x2080.jpg
    458,5 KB · Wyświetleń: 87
reklama
Do góry