reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Mnie wczoraj wypchalo ale myślę, że to był maluszek. Czułam wtedy bardzo intensywnie ruchy. Wklejam zdjecia bo wyglądało to dosc dziwnie.
1503250709-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To jest stawianie brzucha i skurcze.
Też mam takie, macica przy tym jest twarda po czym wraca do normalności
 
reklama
Mnie wczoraj wypchalo ale myślę, że to był maluszek. Czułam wtedy bardzo intensywnie ruchy. Wklejam zdjecia bo wyglądało to dosc dziwnie.
1503250709-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
identyczne u mnie, z tym ze u mnie bardziej po prawej stronie tam zazwyczaj czuje Małą. ( troche się uspokoiłam). a jakie to wybrzuszenie było miękkie czy twarde?
 
identyczne u mnie, z tym ze u mnie bardziej po prawej stronie tam zazwyczaj czuje Małą. ( troche się uspokoiłam). a jakie to wybrzuszenie było miękkie czy twarde?

Twarde, ale delikatnie to głaszcze i przechodzi a jak wraca do normalności to czuje kopniaki.

Zaczynam sie powoli zwijać z bólu... cały prawy bok napieprza, oddychanie mi sprawia ból, nie wiem jak leżeć, nie wiem czy to brzuch, czy plecy bo ból promieniuje ja wszystkie strony. Przed chwila poczułam ruchy wiec to chyba nic z Dzidzia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak. To jest jedno wielkie spięcie i takie twarde wybrzuszenie.
i bądź tu madry, ja mam nadzieje ze to Mała, zwłaszcza ze te nasze Kruszyny to już około 0,5 kg mogą mieć a jeśli ktoś za dużo nie przytyl i jest w miare szczuplej budowy ( pocieszam się, bo do wizyty kolejnej mam 3 tyg, ale jak się powtrzy dzwonie do gin może cos mi powie).
 
i bądź tu madry, ja mam nadzieje ze to Mała, zwłaszcza ze te nasze Kruszyny to już około 0,5 kg mogą mieć a jeśli ktoś za dużo nie przytyl i jest w miare szczuplej budowy ( pocieszam się, bo do wizyty kolejnej mam 3 tyg, ale jak się powtrzy dzwonie do gin może cos mi powie).

W piątek mam wizytę, jak w natłoku zdarzeń nie zapomnę to napewno zapytam o to lekarza :)
 
Mnie wczoraj wypchalo ale myślę, że to był maluszek. Czułam wtedy bardzo intensywnie ruchy. Wklejam zdjecia bo wyglądało to dosc dziwnie.
1503250709-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba maluszek, ale już masz brzuszek duży :) przecież Ty prawie wklesla byłaś :D oczywiście w pozytywnym znaczeniu ;)
 
reklama
Do góry