reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Twarde, ale delikatnie to głaszcze i przechodzi a jak wraca do normalności to czuje kopniaki.

Zaczynam sie powoli zwijać z bólu... cały prawy bok napieprza, oddychanie mi sprawia ból, nie wiem jak leżeć, nie wiem czy to brzuch, czy plecy bo ból promieniuje ja wszystkie strony. Przed chwila poczułam ruchy wiec to chyba nic z Dzidzia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie wczoraj też po prawej stronie tak dziwnie lapalo tak jakby kolka, ale to coś innego
 
reklama
Mnie wczoraj też po prawej stronie tak dziwnie lapalo tak jakby kolka, ale to coś innego

To nie kolka, to normalny ból. Promieniuje cholernie, nie wiem czy to nerki, czy jelita ale nadupcają tak, że oszaleje, nie jestem w stanie sie ruszać ani oddychać....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety to górka która szybko się "wchłonęła" bo normalnie wyglada tak jak leżę... [emoji16]
1503251505-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to mega różnica :o
Ja bym chyba jednak obstawiala dzidzie, ale na odległość ciężko tak. A tylko w leżącej tak masz? Czy w innej też?
 
Kasia ale ja cisnienie mam ogolnie wysokie. To 139/78 czasami wiecej to standard w domu, u lekarza potrafie miec 160/100. Podczas jednej z wizyt 5 razy mi mierzyli bo byli ciagle takie wysokie. Mam tez dopegyt ale.na razie mam go nie brac tylko ten acard. I po tym acard zauwazylam ze mam niskie cisnienie. Mierze codziennie 3 razy dziennie. Wiec mam porownanie.
 
No to mega różnica :o
Ja bym chyba jednak obstawiala dzidzie, ale na odległość ciężko tak. A tylko w leżącej tak masz? Czy w innej też?

Tylko w leżącej mi sie stawia. Tez mysle ze to Dzidzia.

Dziewczyny, to chyba plecy mnie tak naparzają, nerka czy cholera wie co. Co moge wziac by mi przeszło? Apap podziała na taki bol?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W każdym bądź razie liczcie te twardnienia brzucha :) nie może być ich więcej jak 10 na dzien.

Kass- jeśli to skurcze to nie można glaskac brzucha w tym czasie... No chyba, że chcesz prowokować macice do dalszych skurczy? :)
 
Magnez to nile tylko owoce i warzywa.
To kakao, pestki dyni, migdały, slonecznik, z owocow na pewno banany, z warzyw fasola, pietruszka, koperek, ale tez kasze i otreby. Owoców i warzyw nie powinno sie wrzucac do jednego worka, gdyż owoce zawieraja spoto cukrów prostych sa wskazane w pierwszej czesci dnia. Natomiast warzywa do kazdego posilku.
Różnorodność to jest źródło dostarczenia wszystkich mikroelementów. Jesli jednak występują niedobory należy sięgnąć po suplementy.
Magnez podjadam od tygodnia.
 
W każdym bądź razie liczcie te twardnienia brzucha :) nie może być ich więcej jak 10 na dzien.

Kass- jeśli to skurcze to nie można glaskac brzucha w tym czasie... No chyba, że chcesz prowokować macice do dalszych skurczy? :)

Wlasnie po delikatnym głaskaniu przechodzi i potem jest spokoj :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry