reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@mamaincogito dzieki heheh[emoji1]
1502192734-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
annias, głowa do góry, trzymam kciuki, żeby wszystko było w abolutnym porządku!!!
Ja się tak martwię tym czy wszystko ok, że mi się to śni po nocach.
Dziś mi się śniło, ze urodziłam zdrowego chłopca. Ciekawe, bo z badań mi bardziej dziewczynka wychodzi przecież :) generalnie oby sen był proroczy, chociaz w tej części, ze dzidzia zdrowa!!!!
 
Przerażacie mnie z tymi żłobkami! Z przedszkolami to wiedziałam, że jest problem. Ja mam generalnie 100 m do żłobka państwowego. Na pewno się nie obejdzie, bo tak jak Dream muszę wrócić do pracy, jak nie do dotychczasowej to do innej. Ewentualnie mam jeszcze dziadków mieszkających w tym samym bloku, ale to już starsi ludzie i nie chce im zwalać na głowę małego dziecka.
Jak byk wychodzi mi chłopak z tego kalendarza, a tu się zanosi na dziewuszkę :)
Dziś mi się śnił poród, generalnie to ten prawdziwy mógłby taki być. Bezboleśnie, bezstresowo i urodzona dziewuszka.
 
Przerażacie mnie z tymi żłobkami! Z przedszkolami to wiedziałam, że jest problem. Ja mam generalnie 100 m do żłobka państwowego. Na pewno się nie obejdzie, bo tak jak Dream muszę wrócić do pracy, jak nie do dotychczasowej to do innej. Ewentualnie mam jeszcze dziadków mieszkających w tym samym bloku, ale to już starsi ludzie i nie chce im zwalać na głowę małego dziecka.
Jak byk wychodzi mi chłopak z tego kalendarza, a tu się zanosi na dziewuszkę :)
Dziś mi się śnił poród, generalnie to ten prawdziwy mógłby taki być. Bezboleśnie, bezstresowo i urodzona dziewuszka.
Zapamiętaj ten sen :)
Mi się śnił moi poród 3 razy i prawie się sprawdziło wszystko :)
Póki co mi się teraz nie śnił, ale pasowałoby mi, żeby wody odeszły ok. 7.30 rano, żebym zdążyła urodzić do 15, akurat jak córka będzie w żłobku [emoji23] może jak będę tak o tym myśleć, to się sprawdzi. Bez kitu tak by mi pasowało [emoji23]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny sprawdzalyscie sobie czy płeć zgadza Wam sie z tym co wychodzi z Chińskiego kalendarza? :-) :-) :-)
z kalenadarza dziewcze - w usg chłop prawdopodobnie, czekam do piątku na wizytę czy się już mogę nastawić bardziej ;) także te kalendarze to tak z przymróżeniem oka ;)

robilam badania moczu i posiew... oczywiscie w ogólnym bakterie i leukocyty a komentarz w systemie medicover ze wyniki w normie ;/
dobrze ze wizyta u mojego doktorka bo zwariuje... myslalam ze zaleczylam infekcje a tu guzik.

z dnia na dzien probuje nadgonic wasze posty i tez mi idzie jak po grudzie;) jak juz biore sie za pisanie to nagle magicznie pojawia się 10 dodatkowych stron do przeczytania, także przepraszam ze nie ustosunokwuje sie do wszystkich wpisów;)

jesli chodzi o diete matki karmiącej to w nią po prostu nie wierze. trzeba jesc i obserwowac dziecko, jezeli widzi sie cos niepokojącego wtedy sie eliminuje z diety. ale tym bede sie martwic jak maly czlowiek sie pojawi i uda mi sie wywolac laktacje. boje sie troche tego przez mojego mikrogruczolaka ale zobaczymy jak bedzie.

jesli chodzi o zlobek to tez drze jak to bedzie. do pracy wrocic musze, rodzice nasi tez pracują, mieszkaja daleko. nie ma nam kto pomoc. choc watpie ze dostaniemy sie do panstwowego.. jesli chodzi o prywatny to prawie cala wyplata musialaby isc na to... nie wiem ale zalamuje sie jak tylko o tym pomysle....
 
z kalenadarza dziewcze - w usg chłop prawdopodobnie, czekam do piątku na wizytę czy się już mogę nastawić bardziej ;) także te kalendarze to tak z przymróżeniem oka ;)

robilam badania moczu i posiew... oczywiscie w ogólnym bakterie i leukocyty a komentarz w systemie medicover ze wyniki w normie ;/
dobrze ze wizyta u mojego doktorka bo zwariuje... myslalam ze zaleczylam infekcje a tu guzik.

z dnia na dzien probuje nadgonic wasze posty i tez mi idzie jak po grudzie;) jak juz biore sie za pisanie to nagle magicznie pojawia się 10 dodatkowych stron do przeczytania, także przepraszam ze nie ustosunokwuje sie do wszystkich wpisów;)

jesli chodzi o diete matki karmiącej to w nią po prostu nie wierze. trzeba jesc i obserwowac dziecko, jezeli widzi sie cos niepokojącego wtedy sie eliminuje z diety. ale tym bede sie martwic jak maly czlowiek sie pojawi i uda mi sie wywolac laktacje. boje sie troche tego przez mojego mikrogruczolaka ale zobaczymy jak bedzie.
A ile masz bakterii i leukocytów?
Ja miałam leukocyty 3-5 i to w normie, bakterie - nieliczne i to też ok. Przynajmniej mój lekarz tak mówił i nic nie przepisał

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny [emoji8] Ja juz po wizycie. Wszystko w jak najlepszym porzadku. Uslyszalam dzis bicie serca na caly regulator. Ale zapiernicza [emoji4]! Doktor po zbadaniu stwierdzil, ze oby tak dalej. Niestety plci nie wiem do tej pory pomimo juz ponad 18tc. Czekam wiec na prenatalne do 24tego i miejmy nadzieje, ze w koncu sie dowiem kto tam buszuje. Kolejna wizyta u lekarza 29tego sierpnia. Mam nadzieje, ze u Was rowniez wszystko w porzadku. Przepraszam, ze tak rzadko zagladam, ale nie ma kiedy. W kazdym badz razie zyje [emoji14]! Buziaki [emoji8]
 
Z kalendarzyka wychodzi dziewczynka ale nie nastawiam sie :-) co do diety karmiacej, u nas bylo tak ze wystarczylo ze zjadlam bulke z ziarnami to Kuba mial straszne kolki, gdy zjadlam jogurt znowu kolki. Ja bylam na diecie , samo gotowane lub na parze. Kuba byl mega delikatny z tym moim jedzeniem. Dzieki diecie szybko schudłam. Teraz nie wiem jak bedzie z karmieniem bo wszystko zalezy jak szybko poleca mi wyniki i bede musiala wrocic do lekow. A one wykluczają karmienie.
 
reklama
Do góry