reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja chodzę na NFZ wiec za wizyty nie place. Lekarz zaproponował mi usg 4D po 20 tyg, dla pacjentek chodzacych na NFZ za 150 zl. Zamierzam skorzystac. W pierwszej ciazy nie mialam takiego usg, a to korzystna cena :)
 
reklama
Dziś skorzystałam z okazji i obkupiłam się imieninowo :D ostatnio kupiłam sobie sukienki, spodenki, to teraz coś na stopy do tych kreacji :p na mieście zjadłam ulubionego naleśnika po meksykańsku, teraz ugotowałam pomidorową i czekam na mojego. Na razie zakupów dzieciowych nie czuję i nie planuję, ale może po wizycie połówkowej się skuszę :) w rodzinie natomiast odradzają mi wózek, a radzą rozejrzeć się za nosidełkiem/spacerówka na dalsze miesiące. To będzie taka pora roku, że z wózkiem raczej się nie poszaleje. U mojego w rodzinie siostry miały po dwoje dzieci i żadna nie korzystała z wózka... nie bardzo wiem co mam robić :) poza tym na badania w zimie to i tak w nosidło i do auta, bo kto by z buta do szpitala szedł taki kawał, do sklepu zawsze mojego mogę wysłać (większość dnia pracuje w domu). Także na razie inwestuję w siebie i swoje dobre samopoczucie :D szczęśliwa mama = szczęśliwe dziecko

Może po prostuje kup używany wózek z sama gondola. W razie czego będziesz miała. Zobaczysz ze się przyda.
A zainwestuj w dobra specerowke.
 
Strasznie dużo płacisz za wizyty.

U mnie 70 zł wizyta kosztuje z usg.
Sama wizyta 50zl.

Jakbym miała tak biegać co 2 tygodnie jak teraz [emoji3] i płacić po 250 zl... masakra


A i na tych polowkowych ponoć jeszcze lekarz nagrywa na plytke filmik [emoji3] fajnie [emoji6]
No zdarzalo sie co tydzień jak plamilam..dlatego nie stac mnie na bajery dla dziecka [emoji53] ale po in vitro ciężko sie poza klinika leczyć zresztą nie wyobrażam sobie do innego lekarza chodzić niż moja ginekolog

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Noworodek bez gondoli? Ja też mam zamiar wychodzic na spacery, czy to zima czy nie. Zresztą u nas nie ma już takich zim jak kiedyś...
 
Dream - to w sumie drogo te wizyty, niby ja co miesiąc też 300, ale mam usg z full opcjami, za posiewy, krew itd też płacę...ale za dodatkową wizytę gdy coś nie halo nie bierze nic...możesz wpisać.mi wizytę 9.08 i imię Lilka :)
Śliczne imię <3 U mnie nie przeszło dla dziewczynki, stanęło na Mai jak okaże się, że dziewuszka rośnie. Zresztą mój B stwierdził, że mi się same udziwnione podobają co poradzę, że nie lubię pospolitych imion.
 
Parkolka, mam tak samo :) teraz będzie Kornelia, a podoba mi się jeszcze Laura czy Aurelia :)
Mooms - od Lilianny? Moja przyjaciółka ma 2-latkę o tym imieniu. Słodka strasznie!
 
No zgadnij - jeśli będzie chłopiec to też bierzemy pod uwagę Marcela i Aleksandra! Blanka piękne! Ja jeszcze lubię imię Marika, miałam sliczną koleżankę w podstawówce o tym imieniu :)
 
reklama
[QUOTE="Parkolka, post: 1547100,

Wracam z galerii zakupiłam sobie w H&M spodnie ciążowe za 40 zl ;)[/QUOTE]

Wow, zazdroszcze! wczoraj też kupiłam Jeansy w H&M ale za 149;/ mój się podśmiewał, że cała ciąże bede w jednych chodzić jak to ma tyle kosztować ;) na wyprzedaży niestety byly tylko duże rozmiary :(
Prawda jest taka, że nie chce specjalnie pakować sie w ciążowe ubrania, jesli pasują mi normalne, ale jeansy mimo braku widocznego brzucha staly sie mało wygodne. :/
 
Do góry