reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Poki co to się najbardziej denerwuje tym, że nie mam córki przy sobie. :/

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie dziwię się ale na pewno ma dobrą opiekę a Ty i tak musisz leżeć i odpoczywać. Leżenie w pierwszej ciąży jest mniej skomplikowane...

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
reklama
Takie brązowe to chyba jakaś pozostałość, zgłoszę na obchodzie... Nie uśmiecha mi się tutaj zostawać dłużej niż do piątku

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak będzie taka konieczność to lepiej zostać nawet na weekend... niech poobserwuja od czego te plamienie:)
 
Dziś skorzystałam z okazji i obkupiłam się imieninowo :D ostatnio kupiłam sobie sukienki, spodenki, to teraz coś na stopy do tych kreacji [emoji14] na mieście zjadłam ulubionego naleśnika po meksykańsku, teraz ugotowałam pomidorową i czekam na mojego. Na razie zakupów dzieciowych nie czuję i nie planuję, ale może po wizycie połówkowej się skuszę :) w rodzinie natomiast odradzają mi wózek, a radzą rozejrzeć się za nosidełkiem/spacerówka na dalsze miesiące. To będzie taka pora roku, że z wózkiem raczej się nie poszaleje. U mojego w rodzinie siostry miały po dwoje dzieci i żadna nie korzystała z wózka... nie bardzo wiem co mam robić :) poza tym na badania w zimie to i tak w nosidło i do auta, bo kto by z buta do szpitala szedł taki kawał, do sklepu zawsze mojego mogę wysłać (większość dnia pracuje w domu). Także na razie inwestuję w siebie i swoje dobre samopoczucie :D szczęśliwa mama = szczęśliwe dziecko
Wszystkiego najlepszego[emoji5] @AnnieQ. Tobie również!

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Annn - najlepszego :) nie wyobrażam sobie nie posiadać wózka, choćbym na Syberii rodziła...przecież spacery są mega ważne, rodziłam w grudniu, tylko armagedon za oknem powstrzymywał nas przed spacerami a dodam że miałam w domu mega chorowitka ( nie chodzi o infekcje)

dream - płacisz co wizytę za samo usg 300 zł? Plus jeszcze za samą wizytę ? Kurcze, dużo...ja za 300 zł mam usg 3d/4d + 4d hd live ( takie "cukierkowe" cudne foty malucha) + wizyta...genetyczne i połówkowe + 50 zł, czyli 350 .

U mnie leje drugi dzień, jestem nie do życia...
Też sobie nie wyobrażam nie wychodzenia na spacery. Córka w gondoli jeszcze jeździła w zimie jak z nią biegałam a śnieg naparzal w twarz :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Annn - najlepszego :) nie wyobrażam sobie nie posiadać wózka, choćbym na Syberii rodziła...przecież spacery są mega ważne, rodziłam w grudniu, tylko armagedon za oknem powstrzymywał nas przed spacerami a dodam że miałam w domu mega chorowitka ( nie chodzi o infekcje) .Zimą nie ciągam dzieci po sklepach, ale spacer d parku i mnóstwo "kółek" po tym parku...przecież nie hoduje się dziecka w czterech ścianach bo zima...poza tym spacer z wózkiem to sama przyjemność

dream - płacisz co wizytę za samo usg 300 zł? Plus jeszcze za samą wizytę ? Kurcze, dużo...ja za 300 zł mam usg 3d/4d + 4d hd live ( takie "cukierkowe" cudne foty malucha) + wizyta...genetyczne i połówkowe + 50 zł, czyli 350 .

U mnie leje drugi dzień, jestem nie do życia...
Tzn. nie. Zwykła rutynowa wizyta 250zl. Jak zrobię np. posiew kolejne 50zl. Badania krwi też wiadomo płatne. A usg prenatalne i połówkowe 300zł. Ale to zwykłe usg jest a nie w 3d

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
reklama
Do góry