reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Witam nowe styczniowki :-)
Pisalyscie o piciu kawy. Ja kawe pilam przed ciaza 4-5 kubków dziennie, sypanej lub z automatu. Od początku ciąży tak mne od niej odrzucilo ze juz sam zapach mi przeszkadza wiec praktycznie nie pije.
Ja mam prace którą bardzo lubię, kadry, sekretariat, fajna atmosfera. Chcialabym wrocic po 6mcach plus z jeden mc urlopu. Mam nadzieje ze z dzidziusiem bedzie wszystko dobrze i bede mogla tak pracowac. Pracuję z kolezanka wiec jaby kogos mieli przyjac to na zastępstwo bo umowe mam na stale.
 
Dziewczyny a jak macie z zapachami? Ja musialam zmienic plyn do kąpieli, szampom , proszek do prania a jak juz poczuje np smieci albo niedosuszona scierke to az mna rzuca. Dzisiaj przyszla pani w pracy i miala tak mocne perfumy ze myslalam ze zwymiotuje na nią.
 
Dziewczyny a jak macie z zapachami? Ja musialam zmienic plyn do kąpieli, szampom , proszek do prania a jak juz poczuje np smieci albo niedosuszona scierke to az mna rzuca. Dzisiaj przyszla pani w pracy i miala tak mocne perfumy ze myslalam ze zwymiotuje na nią.
Ja niestety musiałam zrezygnować z moich ukochanych Hugo bossów i nie używam żadnych perfum, nawet kulka pod pachy czasem mnie drażni.
 
reklama
Dziewczyny a jak macie z zapachami? Ja musialam zmienic plyn do kąpieli, szampom , proszek do prania a jak juz poczuje np smieci albo niedosuszona scierke to az mna rzuca. Dzisiaj przyszla pani w pracy i miala tak mocne perfumy ze myslalam ze zwymiotuje na nią.
Mnie teraz odrobinę mniej męczą. Ale potrafiłam zwymiotowac po otwarciu zmywarki. Ostatnio mnie podkusilo i psiknelam sie jedna kropla perfum przez caly dzien myslalam ze zwariuje. A spoceni ludzie...mam ochotę na nich nawrzeszczec

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
Do góry