reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Współczuję przeżyć Funia.
Witaj wśród nas :)
Na grupie fajna atmosfera, więc pewnie szybko się zadomowisz :)
kasia2309 na kiedy Ty masz termin? Bo tak patrzę po Twoim suwaczku, ze jesteś na tym samym etapie -u mnie też jest niby 10tyg i 5dni.
Oooo miło wiedzieć że widać mój suwaczek [emoji16] ustawił go na komputerze a teraz piszę tylko z aplikacji i go nie widzę [emoji4] tak, wszystko się zgadza, dziś 10+5 [emoji4] termin mam na 20.01

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oooo miło wiedzieć że widać mój suwaczek [emoji16] ustawił go na komputerze a teraz piszę tylko z aplikacji i go nie widzę [emoji4] tak, wszystko się zgadza, dziś 10+5 [emoji4] termin mam na 20.01

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Widać widać :) a no to się zgadza, bo ja mam z om na 19.01. i z usg właściwie tez tak wychodzi :)
 
Cześć dziewczyny :) podczytuje Was od dłuższego czasu i postanowilam do Was dołączyć :) termin mam na 04.01.2018, lecz prawdopodobnie urodze wcześniej. :) We wtorek miałam badania prenatalne według okresu powinien być to 12 tydz i 5 dni a według wymiarów małego wychodzi prawie 14 tydz, malutki ma już 7,5 cm i waży ażżż 70g :) będzie olbrzym :) Pozdrawiam
 
to też możecie mówić o dużym szcześciu :) a propos jakie to szczeście będzie miało imię? są już jakieś typy? ;D
Tak dokładnie spotkało nas wielkie szczęście ☺
Odkąd się zaczęliśmy spotykać zawsze było ze dziewczynka będzie Nadia a później wymyslilismy ze chłopczyk będzie Krzysiu ☺
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny :) podczytuje Was od dłuższego czasu i postanowilam do Was dołączyć :) termin mam na 04.01.2018, lecz prawdopodobnie urodze wcześniej. :) We wtorek miałam badania prenatalne według okresu powinien być to 12 tydz i 5 dni a według wymiarów małego wychodzi prawie 14 tydz, malutki ma już 7,5 cm i waży ażżż 70g :) będzie olbrzym :) Pozdrawiam
Spodziewasz się chłopca? Skąd jesteś?

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
Do góry