reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@Kejka ja mam unowe na stale i poki co nie ma osoby ktora moglaby mnie zastapic. Aczkolwiek nikt nie jest zastapiony. Szefa mam Niemca, ja 3 jezyczna. I trudno bedzie mnie zastapic, chcialabym do 1 roku zostac z dzieckiem w domu i pracowac z domu. Mam nadzieje ze sie wszystko jakos ulozy. Bo jak juz kogos bu znalazlby na moje miejsce to na pewno nie pusci tez :-)
 
reklama
@Kejka ja mam unowe na stale i poki co nie ma osoby ktora moglaby mnie zastapic. Aczkolwiek nikt nie jest zastapiony. Szefa mam Niemca, ja 3 jezyczna. I trudno bedzie mnie zastapic, chcialabym do 1 roku zostac z dzieckiem w domu i pracowac z domu. Mam nadzieje ze sie wszystko jakos ulozy. Bo jak juz kogos bu znalazlby na moje miejsce to na pewno nie pusci tez :-)

Nawet jak nie puści nowej osoby, to musi cię wziąć z powrotem.
Zazdroszczę, że znasz niemiecki, ja tyle lat się uczyłam i nic mi w głowie nie zostało.
 
Masz racje, zaczynam fiziowac :-)
Mam prace ktora lubie i mi dobrze w niej, po za tym w obcym kraju i sie wszystko nakreca [emoji4]

Przyjechalam 2.5 r temu z angielskim, ale chcac cos wiecej musialam sie szybko nauczyc niemieckiego. Do poludnia pracowalam a po poludniu w ksiazkach i raz w tyg kurs. Idealnie nie jest ale porzuniewam sie bezproblemowo.
 
Czesc dziewczyny [emoji4]
Mozna do Was dolaczyc?
Krotko o mnie[emoji4]jestem po dwoch poronieniach w 9/10 tyg ,jedno w pazdzierniku ,drugie w marcu.
Teraz trzecia ciaza,dzis wg usg mamy 10t0d [emoji4]z om termin na 29.01 a z usg na 25.01 .
Jestem ze Slaska i mam 27 lat.
Ta ciaza od poczatku tez byla zagrozona ,lezalam teraz plackiem miesiac ze wzgledu na krwiaka ale na szczescie dzis nie ma po nim sladu[emoji5][emoji5][emoji5]
W zalaczniku dodaje mojego szkrabika
Pozdrawiam
1498749678-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Funia90 [emoji4] miło że dołączyłaś. Mam nadzieję że za tym trzecim razem wszystko będzie dobrze! Dzidzia na zdjęciu śliczna [emoji4] Nie ma tu chyba zbyt wiele dziewczyn ze Śląska, więc tym bardziej fajnie, że będzie ktoś z okolicy - ja jestem z Katowic [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Funia,

Mam nadzieję, że tym razem ciąża zakończy się szczęśliwie.
Miło, że dołączyłaś, jestem dzień za Tobą - dziś 9t6d [emoji4]
 
Współczuję przeżyć Funia.
Witaj wśród nas :)
Na grupie fajna atmosfera, więc pewnie szybko się zadomowisz :)
kasia2309 na kiedy Ty masz termin? Bo tak patrzę po Twoim suwaczku, ze jesteś na tym samym etapie -u mnie też jest niby 10tyg i 5dni.
 
Czesc dziewczyny [emoji4]
Mozna do Was dolaczyc?
Krotko o mnie[emoji4]jestem po dwoch poronieniach w 9/10 tyg ,jedno w pazdzierniku ,drugie w marcu.
Teraz trzecia ciaza,dzis wg usg mamy 10t0d [emoji4]z om termin na 29.01 a z usg na 25.01 .
Jestem ze Slaska i mam 27 lat.
Ta ciaza od poczatku tez byla zagrozona ,lezalam teraz plackiem miesiac ze wzgledu na krwiaka ale na szczescie dzis nie ma po nim sladu[emoji5][emoji5][emoji5]
W zalaczniku dodaje mojego szkrabika
Pozdrawiam
1498749678-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Witamy. :) Słodkie Bobo.
Teraz już musi być tylko dobrze :)

Dziewczyny, a mam takie pytanie?
Któraś z was może szyje na maszynie?
Ja ostatnio przeglądam jak dziewczyny szyja takie malutenkie ubranka i rozczula mnie to bardzo:)
Moja mama robiła kurs krawcowej, już jej zapowiedziałam, że będzie musiała mnie podszkolic :D A za resztę to nie wiem jak się wziąść... ale myślę nad tym.. i może spróbuję. Zawsze jakieś zajęcie dodatkowe :) I będzie można zająć głowę. Chociaż nie wykluczam, że maszynę mogłabym wyrzucić przez okno... :D jak nie będzie mi szło.

Do pracy niestety nie wracam, na nockach nie mogę pracować. A nie ma mozliwosci przeniesc mnie gdzies indziej. No, a poza tym... ciąża jest zagrożona ze względu na poprzedni przedwczesny poród
 
A ja mam jeszcze takie pytanie z innej beczki - WY też robicie takie dziwne literówki, pisząc coś na telefonie/kompie? Zawsze miałam skłonność do przestawiania literek, ale teraz to wręcz tworzę nowe słowa i czasami muszę wykasować całe zdanie :baffled:
 
reklama
@kasia2309 ja tez jestem z Katowic [emoji4]

Dziewczyny watek podczytywalam od dawna ale nie odzywalam sie ,bo chcialam przekroczyc okres w ktorym tracilam dzieciaczki.
Mam nadzieje ,ze teraz bedzie dobrze[emoji5]
Moje dzidzi jest dzielne bo zezarlo krwiaka w miesiac[emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry