reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Co do spania - zawsze spałam na brzuchu ale odkąd zaszłam w ciążę najwygodniej mi na lewym boku.

A ból krzyża mam codziennie po powrocie z pracy. 8h przed kompem, z małymi przerwami.

Dziś mamy pierwszy dzień lata (podobno będzie trwało do poniedziałku [emoji23]). Jest boskie 21 stopni, słońce świeci. zaraz idę na zakupy bo dziś grillujemy, choć u nas głównie wegetariańsko. Miłego wolnego dnia Wam życzę!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tez miałam bóle krzyża. Pomogła zmiana pozycji . Poszłam na L4. I teraz dużo spaceruje. I pomogło. Wiem ze w pracy ciężko zmieniać poz.szczegolnie jak pracujesz przy kompie.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Paulleta dużo sił, przechodziłam przez to dwa razy wiec co czujesz ;( na pocieszenie mam zdrowa córeczkę i zdrowo rozwijająca sie ciąże, nie trać nadzieji, przed tobą trudny czas, ale uwięziona będzie dobrze ;*

Tak jak Magiczna pisze przez Allegro można zamówić i oczywiście sa tez bez pierza, ja mam w kształcie litery C ;)

Moni "jak poznałem wasza matkę" tez oglądałam ;) super ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Paulletta bardzo mi przykro ale pamietaj zeby sie nie poddawac. Wiekszosc z nas ma na swoim "koncie" smutne historie. Dlatego trzeba walczyc, az w koncu los sie usmiechnie i wynagrodzi wszystkie cierpienia. Trzymam kciuki :)

U nas dzis leniswo przed tv :) ja w tej chwili ogladam Kosci:-D bardzo lubie ten serial :-D Przyjaciol znam na pamiec, kazdy odcinek - serial numer jeden, nie ma lepszego:)

Pogoda do bani, no ale w koncu weekend wiec zawsze tak jest ;-) chociaz ja o tak przywiazana do wyra musze byc wiec w sumie wiele bym z pogody nie skorzystala. A tak chociaz przykro nie jest ;-)

Milego popoludnia brzuchatki :-*
 
Mieszkam w Pl [emoji6] tak moja lekarka doradzila elektrolity. A na biegunkę smecte [emoji6] wydaje mi się, że wymiotuje mniej niż inne ciężarne. Po prostu ostatnio się na siebie dużo nałożyło. Muszę być cierpliwa.

f2w33e3kjz8lzkz6.png
24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
Tak pamietam ze mieszkasz w Polsce. Najwazniejsze ze wiesz co brac bo tutaj tylko by kazali sie nawadniac, zero lekow. Nie wiem czy Cie to pocieszy ale bliska mi przyjaciolka zwracala kilka rady dziennie przez kilka dlugo has tygodni I chudla ale z dzieciatkiem wszystko ok. Teraz sie meczysz i cierpliwosc jest wystawiana made probe ale bedzie dobrze!!!
 
Pogoda dziś fatalna a ja pełna energii... rano co prawda spałam do 10:30, ale od razu pojechałam do dziadków, ulepiłam z babcia mnóstwo pysznych pierogów z truskawkami i czereśniami (zjadłam chyba z 15 [emoji23]), pózniej zakupy, w domu od razu za mop i ścierkę i teraz odpoczywam, choć jakos zmęczona nie jestem. Mierzyłam dziś ciśnienie, 109/78, ciut wyższe niż ostatnio ale do wysokich nie należy.
Od wczoraj mam co jakiś czas jakby ukłucia w jajnikach, wczoraj w lewym dziś w prawym, trochę mnie to niepokoi bo ogolnie wszelkie objawy całkowicie ustały (a nie było ich za wiele, tylko zmeczenie, senność i bol piersi) i zaczynam troszke sie denerwować :(
W dodatku waga znow spadła, w sumie półtora kg, startowałam z 50 kg, przytyłam 0.70 a dzis ważyłam sie i 49,6 wiec waga jeszcze mniejsza niz sprzed ciazy. A przecież żadne wymioty i mdłości mnie nie dotyczą [emoji21]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pogoda dziś fatalna a ja pełna energii... rano co prawda spałam do 10:30, ale od razu pojechałam do dziadków, ulepiłam z babcia mnóstwo pysznych pierogów z truskawkami i czereśniami (zjadłam chyba z 15 [emoji23]), pózniej zakupy, w domu od razu za mop i ścierkę i teraz odpoczywam, choć jakos zmęczona nie jestem. Mierzyłam dziś ciśnienie, 109/78, ciut wyższe niż ostatnio ale do wysokich nie należy.
Od wczoraj mam co jakiś czas jakby ukłucia w jajnikach, wczoraj w lewym dziś w prawym, trochę mnie to niepokoi bo ogolnie wszelkie objawy całkowicie ustały (a nie było ich za wiele, tylko zmeczenie, senność i bol piersi) i zaczynam troszke sie denerwować :(
W dodatku waga znow spadła, w sumie półtora kg, startowałam z 50 kg, przytyłam 0.70 a dzis ważyłam sie i 49,6 wiec waga jeszcze mniejsza niz sprzed ciazy. A przecież żadne wymioty i mdłości mnie nie dotyczą [emoji21]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Lekarka mi mówiła, ze bol typu klucie jest pozytywnym objawem. Waga marzenie [emoji6] a tak na poważnie. Moze zwyczajnie nie masz apetytu i mniej jesz i stad ten spadek wagi?

f2w33e3kjz8lzkz6.png
24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
Ale wam zazdroszczę, że potraficie się cieszyć z ciąży i planujecie już zakupy.
U mnie dziś kryzys, nie wiem czy to przez to, że biorę duphastan i mam większy progesteron. Od wczoraj popłakuje i czuje, że coś nie tak. Objawów ciąży nie mam widocznych żeby ustały, jedynie bolą mnie piersi i dziś mam wrażenie jakby ból zanikał.
Męczy mnie ta obsesja.... We wtorek mam wizytę... ciągnie się te kilka dni jak wieczność. Choć już sama postawiłam diagnozę że z tej ciąży nic nie będzie.

Może to śmieszne, wiem że masa poronień się zdarza lub ciąż obumarłych. Mam wspaniałego męża który mnie wspiera i próbuje te moje jazdy obrócić w żart.
Niestety wiem że jak poronię i wrócę do pracy to od razu mam wylotkę (teraz jestem na l4 i wywołało to wielkie oburzenie).
Zostanę bez dziecka, bez pracy ze złamanym sercem....
W mojej głowie jawią się tylko takie scenariusze:-( Sama się zamęczam
 
Lekarka mi mówiła, ze bol typu klucie jest pozytywnym objawem. Waga marzenie [emoji6] a tak na poważnie. Moze zwyczajnie nie masz apetytu i mniej jesz i stad ten spadek wagi?

f2w33e3kjz8lzkz6.png
24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]

Występowały u mnie głownie bole podbrzusza ale od wczoraj mam kłucia, ale mam w takim razie nadzieje, że to pozytywny objaw :)
Z jedzeniem raczej bez zmian, nie mam odruchu by podjadać, jem normalnie wszystko, ale nie przekraczam trzech posiłków dziennie. Nawet ostatnio tak sie na wieczor najadłam że bałam sie rano wejsc na wagę a tak zaskoczenie - waga niższa.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry