reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dziewczyny, a tak z innej beczki pytanie... któraś z was w poprzedniej ciąży miała stwierdzona niewydolność szyjki macicy ?
 
reklama
Dziewczyny, a tak z innej beczki pytanie... któraś z was w poprzedniej ciąży miała stwierdzona niewydolność szyjki macicy ?
Ja mam dystocje szyjkowa spowodowana blizna po wypalanej nadzerce jak miałam 17 lat. Oczywiście wyszło do dopiero podczas porodu jak się szyjka skrocila i nie było postępu rozwarcia. Skończylo się cesarka

f2w3rjjgw64suln8.png
 
Weroni gratulacje dla chrześnicy męża !!

Amilusia co do zabiegów na twarz nie pomogę. Ale paznokcie jak najbardziej można, czy żele czy hybrydy, jedynie z akrylem bym sie wstrzymała , ale to mało popularna metoda ;)

Xssenia super wiadomości [emoji173]️

Caryca mnie tez boli głowa, łącze sie w bólu mi trochę kawa z rana pomogła...

Caryca ja smaruje sie od pierwszych dni, ale tak jak
Poprzednio zapewne to nic
Nie da, niestety genetycznie mam skłonności do rozstępów ;(

My mieliśmy w planach Chorwację, ale teraz dobie odpuszczamy bo to końcówka sierpnia była- ja w ciazy do tego niespełna roczne dziecko, to chyba nie najlepszy pomysł... ale na pewno wybierzemy sie gdzieś u nas w Polsce ;)





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja nawet nie mając dzieci byłam i jestem wrażliwcem... teraz to już + 1000 do tej wrażliwości...

Jeśli chodzi o kremy to ja się smaruję już od początku, kupiłam na próbę Momme (podobno całkowicie naturalne) intensywna kuracja przeciw rozstępom plus jeszcze kuracja na piersi bo moje piersi się tak rozciągnęły, że zaczęłam zauważać już czerwone paski więc reagowałam od razu. Teraz jest lepiej. Ja miałam już rozstępy bo ja z wagi 83 kg spadłam na 62 kg wiec moje ciało idealne nie jest, ale nie chce pogorszyć jeszcze jego stanu i smaruje się już od początku. Plus u mnie to też skłonności bo mama ma po ciążach duże rozstępy.

U mnie też strasznie parno...

A co do opalania, ja to kiepsko znoszę upały i mocne nagrzewanie dlatego zawsze szukam miejsca gdzie będę mogła się też schronić w cieniu więc u nas to jest zwykle tak, że jak jedziemy na półwysep, a jeździmy do przyczepy to ja sobie siedzę na leżaku pod parasolem albo w lekkim cieniu drzewa i obserwuje wodę i pływających, a mąż pływa na desce i wszyscy są zadowoleni :-)
 
Ja stosuję Palmers, póki co jak sobie przypomnę. W pierwszej ciąży też stosowałam.
Ale niestety z rozstępami jest tak, że jak masz skłonność to żaden krem nie pomoże.
Ja nie mam ani jednego po ciąży, ale też chyba po mamie nie mam skłonności, ona po 4 ciążach ma całe 3 małe rozstepy.
 
Hej dziewczyny. Może nie udzielam się za bardzo ale czytam na bieżąco. Czasem ciągle męczą mnie mdłości ale częstotliwość się zmniejszyła więc mam nadzieje że ten etap mam za sobą. Niestety zaczęły się pojawiać bóle w dole pleców i burza hormonalna dalej szalej - bardzo łatwo wyprowadzić mnie z równowagi teraz. Z niecierpliwością czekam na 23.06 na usg - gdybym nie poszła prywatnie wcześniej, było by to moje pierwsze - nie wiem jak można wytrzymać tak długie czekanie O__o.
Kolejną wizytę u położnej mam 26.06 i pewnie wtedy poznam wyniki badać krwi i z moczu, na szczęście nic nie musiałam za to płacić. Ale ciągłe czekanie mnie dobija... mam nadzieje że to że wcześniej się nie odzywają oznacza że wszystko jest w porządku.

Co do wakacji to mieliśmy zaplanowane na wrzesień polecieć w jakieś ciepłe okolicę, ale nie wiem jak to będzie. Gdzieś czytałam że krótsza podróż samolotem nawet za granice jest lepszym rozwiązaniem niż długa wycieczka samochodem gdzieś w znajome tereny.
 
Mamaincognito swoje dane wysle po południu z domu.
My mamy zarezerwowany nocleg nad morze na tydzien , ja opqlac generalnie sie nie moge bo przy lekach na tarczyce ktore bralam to nie wskazane. Ale jedziemy poodpoczywac pod parasolem. Bo u nas z racji bliskosci gor zawsze jezdzilismy w góry
Przy których lekach nie wolno? bo ja nic nie wiem...
 
Ja stosuję Palmers, póki co jak sobie przypomnę. W pierwszej ciąży też stosowałam.
Ale niestety z rozstępami jest tak, że jak masz skłonność to żaden krem nie pomoże.
Ja nie mam ani jednego po ciąży, ale też chyba po mamie nie mam skłonności, ona po 4 ciążach ma całe 3 małe rozstepy.

ja niestety mam wielką skłonność do rozstępów i po ostatniej ciąży mam na brzuchu, na piersiach po bokach nad udami....
 
reklama
Do góry