reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ale produkujecie :-)
Ja w pracy, goraco okropnie.
Marta 64 bez skrupulow pojde do tego gina i nawet jak wymysli jakies dodatkowe badania to tez go z bledu nie wyprowadze. Pracuje w innym szpitalu niz moja gin. Do endo chodze priv do ortodonty z mlodym priv do dentysty priv. Za badania krwi do endo wczoraj zaplacilam prawie 60zl i tak w kółko. Do badan mam podglad na platformie diagnostyki to sobie wydrukuje bez robienia ksero w przychodni.
 
reklama
Ja chodze prywatnie i za te pierwsze badania placilam 156 zl wlasnie lekarz powiedzial ze tam bede miala taniej :)
 
Ale produkujecie :-)
Ja w pracy, goraco okropnie.
Marta 64 bez skrupulow pojde do tego gina i nawet jak wymysli jakies dodatkowe badania to tez go z bledu nie wyprowadze. Pracuje w innym szpitalu niz moja gin. Do endo chodze priv do ortodonty z mlodym priv do dentysty priv. Za badania krwi do endo wczoraj zaplacilam prawie 60zl i tak w kółko. Do badan mam podglad na platformie diagnostyki to sobie wydrukuje bez robienia ksero w przychodni.
Ja też z diagnostyki i będę drukować, ale pójdę jeszcze zpbaczę czy serduszko bije i może jeszcze na jakieś badania dostane skierowanie. Do endo chodziłam w ciąży prywatnie, ostatnio zaczęłam państwo bo miałam wszystko w miarę ok, ale teraz pewnie wrócę do prywatnego
 
Dziewczyny a kiedy zaczynacie używać kremu na piersi i brzuszek? ja dziś byłam w rossmanie i od wieczora zaczynam uzywać :) Moja kolezanka zaczela sie smarowac gdy tylko dowiedziala sie ze jest w ciazy :) i super efekty widac po dzis dzien :)
 
Dziewczyny a kiedy zaczynacie używać kremu na piersi i brzuszek? ja dziś byłam w rossmanie i od wieczora zaczynam uzywać :) Moja kolezanka zaczela sie smarowac gdy tylko dowiedziala sie ze jest w ciazy :) i super efekty widac po dzis dzien :)
Ja tez zaczelam juz. Staram sie smarowac rano bo wieczorem robie zastrzyk w brzuch wiec juz nie chce nic dokladac na to :)
 
Dziewczyny a kiedy zaczynacie używać kremu na piersi i brzuszek? ja dziś byłam w rossmanie i od wieczora zaczynam uzywać :) Moja kolezanka zaczela sie smarowac gdy tylko dowiedziala sie ze jest w ciazy :) i super efekty widac po dzis dzien :)
Ja powiem tak. Ogólnie nie cierpię się smarować balsamami bo od razu czuje się taka tłusta... Wiem wiem głupota [emoji14] w poprzedniej ciąży nie stosowałam niczego i ani 1 rozstepu ale ciało było też 4 lata młodsze :D ja póki co to niczego nie będę używać a jak się zdecyduje to na mustela. Koleżanka miała i fajne efekty a konsystencja mi odpowiada bo nie zostawia tłustej powłoki na ciele [emoji3]


f2w3rjjgw64suln8.png
 
Ale piszecie [emoji3], czytałam mamaginekolog, straszna tragedia, od kiedy mam dziecko to tez nie mogę słuchać o tragediach i chorobach dzieci bo od razu płaczę [emoji53].
Odnośnie badań, to za pierwsze zapłaciłam ponad 300 zł, ale od czerwca będę mieć pakiet prywatny wiec już reszta bezpłatnie.
Co do wakacji to nie mamy jeszcze planów bo nie wiadomo jak będę się czuła. Chcielibyśmy nad morze ale ciężko będzie na ostatnią chwilę coś fajnego znaleźć


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mamaincognito swoje dane wysle po południu z domu.
My mamy zarezerwowany nocleg nad morze na tydzien , ja opqlac generalnie sie nie moge bo przy lekach na tarczyce ktore bralam to nie wskazane. Ale jedziemy poodpoczywac pod parasolem. Bo u nas z racji bliskosci gor zawsze jezdzilismy w góry
 
reklama
Ale piszecie [emoji3], czytałam mamaginekolog, straszna tragedia, od kiedy mam dziecko to tez nie mogę słuchać o tragediach i chorobach dzieci bo od razu płaczę [emoji53].
Odnośnie badań, to za pierwsze zapłaciłam ponad 300 zł, ale od czerwca będę mieć pakiet prywatny wiec już reszta bezpłatnie.
Co do wakacji to nie mamy jeszcze planów bo nie wiadomo jak będę się czuła. Chcielibyśmy nad morze ale ciężko będzie na ostatnią chwilę coś fajnego znaleźć


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
300? A jakie w tym badania bo ja dostałam skierowanie na morfologie mocz Hbs hsv Wasermana HIV toksoplazmoze grupę krwi cukier tsh to ile ja zapłacę? Dlatego mi tak zależy żeby mi się to z tego luxmedu udało zrobić

f2w3rjjgw64suln8.png
 
Do góry