reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Ja tez odczuwam takie klucie raz na czas. Nie jest to chyba nic niepokojacego w kazdym razie :)

Pisalyscie o wozkach ostatnio i az sama dzisiaj ogladalam fury w necie:-D :-D. Wszystko takie ladne i drogie...

Zastanawiam sie tez nad zakupem detektora tętna... Ale jestem dziwna osoba wiec moze zapytam mojego gina najpierw czy warto..
ja kupilam wozek za 2 tys i szczerze moze byl w sumie intensywnie z 2 miesiace używany,nigdy juz bym tak drogiego nie kupila nie powiem fajny bajery abs lekki itp
 
Witam was ! :)
Również mam termin na styczeń, a dokładnie według usg 05.01.2018. Chciałabym do was dołączyć, można? :)
U nas dziś według usg 7t5d, widzieliśmy już serduszko na usg tydzień temu, a następna wizyta 06.06. - już się nie mogę doczekać

Identycznie jak ja :-) :-) witaj
 
Chyba jeszcze za wcześnie na takie widoczki :) hihi chyba ze sie zmeczylam i serce mi tak wali :D z moim synkiem jak mial 3 miesiace w okolicy podbrzusza bylo widac jak sie unosilo delikatnie zreszta gin to wychaczyl przy badaniu ale teraz to moze za wczesanie ,chyba swiruje ze tak dlugo do usg
 
hihi chyba ze sie zmeczylam i serce mi tak wali :D z moim synkiem jak mial 3 miesiace w okolicy podbrzusza bylo widac jak sie unosilo delikatnie zreszta gin to wychaczyl przy badaniu ale teraz to moze za wczesanie ,chyba swiruje ze tak dlugo do usg
 
Witam wszystkie Mamy.
U mnie pierwsza ciaza. 4 tydzien i 6 dzien wedlug moich obliczen. Usg dopiero 8.06. A ja tak ciagle nie dowierzam w tym szczesciu..czy aby napewno... Generalnie czuje sie dobrze tylko duzo spie i budze sie tak glodna ze az mnie sciska w zoladku. Dzis mialam nieprzyjemne mdlosci z rana ale potem sie zalagodzilo. Pozdrawiam serdecznie i zycze zdrowka :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Też nie mogę się doczekać takiego usg ale jakoś tak z lekkimi obawami. Nie mogę się też doczekac pierwszego usg 31 maja, serduszka może wtedy jeszcze nie być widać bo nie wiem czy nie za wcześnie.
 
Do góry